Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Atidarytas Medicinos banko iš dalies finansuotas Druskininkų reabilitacijos centras „Upa“

Sausio pabaigoje Druskininkuose atidarytas privatus profesionalios medicininės reabilitacijos centras „Upa“.

 

 

Pagrindinės centro veiklos apima diagnostiką, reabilitaciją, veikia gydykla su įvairiomis papildomomis sveikatinimo paslaugomis. Čia jau dirba profesionali gydytojų, kineziterapeutų, ergoterapeutų ir kitų specialistų komanda. Lankytojams pagal individualiai sudarytas sveikatinimo ir gydymo programas atliekamos gydomųjų masažų, fizioterapijos, druskų terapijos, vandens ir kitos procedūros, veikia baseinų ir pirčių zona, masažinės vonios.

 


Centras yra pasiruošęs vienu metu priimti iki 180 svečių, taip pat yra pritaikytas lankytojams su negalia ir specialiaisiais poreikiais – jiems įrengtos funkcinės elektra valdomos lovos ir kiti patogumai. Visų svečių laukia jaukus apgyvendinimas, atitinkantis 4 žvaigždučių viešbučio standartą. Centro „Upa“ svečiams sukurtas ir specialus sveikos mitybos meniu, kurį sudarė Tomas Rimydis, tituluojamas vienu geriausių Lietuvos virtuvės šefų.

 


Ypatingas „Upa“ medicinos personalo dėmesys bus skiriamas svečiams, besiskundžiantiems širdies ir kraujotakos sistemos, judamojo – atramos aparato sutrikimais. Čia laukiami ir pacientai, kuriems reikalingas organizmo funkcijų atstatymas po onkologinių ligų, sąnarių operacijų, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligų ir kitų sveikatos sutrikimų.

 

Į centro statybas bei įrangos įsigijimą investuota beveik 10 mln Eur. Iš jų 2,195 mln.– ES struktūrinių fondų parama, 1,45 mln. Eur gauta iš rizikos kapitalo fondo „Practica Venture Capital“, taip pat naudotos Medicinos banko bei akcininkų lėšos.

 

UAB „Mct“ valdomame reabilitacijos centre „Upa“ bus sukurta apie 70 darbo vietų. Iš viso centre bus 177 lovos, o vienas pastato aukštas – pritaikytas sunkesnės būklės pacientams, su specialiomis funkcinėmis lovomis.

 

Netoliese yra Druskininkų miesto ligoninė, kuri su reabilitacijos centru sujungta požeminiu tuneliu.

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę