Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Atnaujinta Medicinos banko internetinė bankinė sistema (IBS)

Kuo nauja IBS versija skiriasi nuo ankstesnės?     Esminiai patobulinimai ir naujos funkcijos:  
  • Meniu Pradžia. Informatyvu: prisijungus prie IBS,  nereikia naviguoti po skirtingus meniu punktus, kad sekti finansinę situaciją – informacija apie sąskaitų likučius, indėlius, įsipareigojimus bankui pateikiama vienoje vietoje.
 
  • Greitasis meniu. Greita: klientas gali susikurti ir redaguoti savo Greitąjį meniu pagal dažniausiai atliekamas operacijas. Šis meniu matomas visuose IBS puslapiuose.
 
  • Meniu Sąskaitos. Paprasta: daug greičiau ir patogiau klientas gali valdyti savo sąskaitas: - Visos sąskaitų valdymo funkcijos perkeltos į vieną vietą: čia galės pamatyti likučius, suformuoti sąskaitos išrašą, susikurti naują banko sąskaitą, pakeisti sąskaitų pavadinimus, nustatyti vietinių, tarptautinių ir įmokų mokėjimui pagrindinę sąskaitą, užsisakyti išrašą el. paštu ar nemokamai įspėjimą apie sąskaitos būklę SMS bei el. paštu. - Klientams pateikiama informacija apie visus sąskaitos apribojimus, jeigu tokių yra, - nebereikia kreiptis į banką, norint sužinoti sąskaitos būklę. - Daugiau sąskaitos išrašų galimybių: nurodyti laikotarpiai, kuriuos pasirinkus automatiškai nustatomos datos; išrašo duomenis galima rūšiuoti pagal sumas, datą, dokumento Nr., likutį, eksportui naudojami ne tik ESIS, PDF, bet ir naujas CSV formatas, klientui suteikta galimybė po kiekvienos operacijos pamatyti sąskaitos likutį.
 
  • Meniu Mokėjimai. Patogu:  nesudėtingai ir greitai galima atlikti įvairius mokėjimus: - Pervedimai banko  viduje - lėšos iškart įskaitomos į gavėjo sąskaitą. - Populiariausios užsienio valiutos EUR keitimas IBS vykdomas visą parą. - Mokėjimai neskaidomi į blokus kaip anksčiau: valiutos keitimas ir pervedimai. - Visų mokėjimų apžvalga ir pasirašymas atliekami pasirinkus meniu „Mokėjimų apžvalga ir pasirašymas“. - Mokėjimams įvesti  naudojamas „keturių žingsnių" ciklas: Pirmajame žingsnyje užpildoma standartinė mokėjimo forma. Antrajame patikrinama, ar teisingai įvesti rekvizitai ir patvirtinama. Trečiajame žingsnyje pasirašomas mokėjimas, o ketvirtajame gaunamas patvirtinimas. - Atliekant mokėjimų paiešką galima ieškoti ne tik pagal laikotarpį, bet ir pagal operacijos detales, gavėją. Taip pat galima naudoti abu šiuos kriterijus. - Įmokų ir mokesčių paieška, įvedant ieškomos įmokos ar mokesčių formos pavadinimo fragmentą, greitai padės surasti paslaugų teikėją.
 
  • Meniu Sutartys. Indėliai. Praktiška: IBS klientas lengvai ir greitai, neatvykdamas į banką, galės atlikti visas indėlių operacijas: sudaryti, nutraukti, keisti pratęsimo būdą, atsiimti dalį indėlio, papildyti, atitinkamai pagal indėlio banke laikymo sąlygas.
 
  • Meniu Sutartys. Tiesioginis debetas. Naudinga: norint laiku atsiskaityti už paslaugas taupant laiką ir pinigus klientams suteikta galimybė IBS kurti ir nutraukti tiesioginio debeto sutartis.
Ar nauja versija saugi? Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, palaikomos naujausios naršyklės: Internet Explorer 8, Firefox, Chrome. Naudojant jas, ne tik lengviau naršoma internete, bet ir apsisaugoma nuo pašalinių trikdžių. Atsiprašome, jei dirbant su kitomis naršyklėmis ar senesnėmis versijomis, gali atsirasti formų iškraipymų, todėl rekomenduojame atnaujinti  savo naršyklę, nes tik taip galima naudotis naujausiomis privatumą internete apsaugančiomis galimybėmis:
  • InPrivate“ - „Internet Explorer 8“ funkcija leidžianti slapta naršyti internete.
 
  • „SmartScreen“ - „Internet Explorer 8“ funkcija neleidžianti programišiams užkrėsti Jūsų kompiuterius virusais, pavogti asmeninę informaciją ir stebėti jūsų elgesį internete.
 
  • „Firefox“ naršyklės privataus ir saugaus naršymo galimybės.
  Banko palaikomas naršykles galima atsisiųsti šiuose puslapiuose:   Microsoft Internet Explorer http://windows.microsoft.com/lt-LT/windows/home   Mozila Firefox http://www.mozilla.com/lt/firefox/   Google Chrome http://www.google.com/chrome/   Kodėl verta naudotis IBS? Skatiname klientus aktyviai naudotis IBS, kuri prieinama 24 val. per parą, - tai taupo ne tik laiką, kurį klientas sugaištų vykdamas į banką, pildydamas dokumentus, laukdamas savo eilės atlikti operaciją, bet ir pinigus: operacijos, vykdomos IBS, yra pigesnės nei banko klientų aptarnavimo padaliniuose. Be to, Medicinos banko klientams, IBS naudotojams, netaikomi jokie sutarties pasirašymo ar administravimo mokesčiai. Norint tapti IBS klientu reikia tik bet kuriame banko padalinyje sudaryti sutartį.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę