Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Atnaujintas palūkanų kompensavimas už INVEGOS garantuotas ir negarantuotas paskolas bei lizingą

Informuojame, kad 2016-03-07 atnaujinta dalinio palūkanų kompensavimo priemonė.

 

Ūkio ministerija kviečia įmones teikti paraiškas daliniam palūkanų kompensavimui gauti. Iš viso iki 2023 m. įmonėms bus kompensuota iki 21,7 mln. eurų iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos lėšų.

 

Šiuo finansavimo laikotarpiu dalinis palūkanų kompensavimas bus tikslingai nukreiptas į regionus, nes priklausomai nuo paskolos pobūdžio įmonėms, kurios yra įsikūrusios kitų savivaldybių nei Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje, bus kompensuojamas didesnė sumokėtų palūkanų dalis.

 

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo finansavimo laikotarpiu atsirado naujovė dėl palūkanų kompensavimo pramonėms įmonėms. Pramonės įmonės, atlikusios energijos vartojimo auditą ir ketinančios investuoti pagal energijos vartojimo audito ataskaitoje nurodytas įmonei siūlomas energijos efektyvumo didinimo priemones, galės gauti paskolų ar lizingo sandorių dalinį palūkanų kompensavimą.

 

Medicinos bankas kviečia verslo klientus pasinaudoti šia galimybe ir kreiptis dėl palūkanų kompensavimo verslo paskoloms ar finansinei nuomai (lizingui), kurių sutartys buvo pasirašytos nuo 2015 m. spalio 1 d. Tie pareiškėjai, kurie yra pasirašę paskolos ar finansinės nuomos (lizingo) sutartis su finansų įstaiga nuo 2015 m. spalio 1 d. iki 2016 m. vasario 29 d., paraiškas INVEGAI privalo pateikti iki 2016 m. gegužės 31 d. Priešingu atveju šie pareiškėjai nuo 2015 m. spalio 1 d. finansų įstaigai sumokėtų palūkanų susigrąžinti negalės, o palūkanos bus kompensuojamos nuo paraiškos INVEGAI pateikimo dienos (Priemonės finansavimo sąlygų aprašo 41.6 papunktis).

 

Paraiškas iš dalies kompensuoti palūkanas įmonės gali teikti INVEGAI iki 2020 m. spalio 31 d., o palūkanas numatoma kompensuoti iki 2023 m. rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos rasite adresais:

http://www.invega.lt/lt/paslaugos/dalinis-palukanu-kompensavimas

http://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/es-parama-1/2014-2020-m/2014-2020m-galiojantys-kvietimai

http://www.esinvesticijos.lt/paskelbti_kvietimai

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę