Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Didžiųjų metų švenčių belaukiant Medicinos bankas prisijungė prie aukojimo portalo „aukok.lt“ vykdomos socialinės iniciatyvos

Medicinos bankas papildė aukojimo portalo „aukok.lt“ sistemą. Medicinos bankas suteiks galimybę nemokamai aukoti, sugaištant mažiausiai laiko. Kiekvienas centas tiesiogiai atiteks aukotojo pasirinktam projektui, nes bankai atsisako visų elektroninės bankininkystės priežiūros mokesčių.

 

„Esame socialiai atsakingi ir suprantame, kad mūsų pareiga ne tik profesionaliai teikti bankines paslaugas, bet ir prisidėti prie visuomenės gerovės, jos problemų sprendimo. Bankas atsakingai žiūri į žmonių poreikius ir aktyviai remia socialines iniciatyvas. Geriems darbams skirtą lėšų sumą mūsų banko klientai galės nemokamai pervesti, neišeidami iš namų ar biuro, – iš portalo „aukok.lt“ prisijungę prie Medicinos banko internetinės bankinės sistemos (IBS) ir patvirtinę lėšų pervedimą“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.

 

„Aukok.lt“ portale šiuo metu galima paaukoti net 36 projektams. Norintieji sutaupyti dar daugiau laiko, gali rinktis nuorodą „aukoti keliems projektams“, kur vienas pavedimas gali būti paskirstytas net ir visiems portale esantiems projektams.

 

Artėja gražus šventinis laikotarpis, kai norisi daryti gerus darbus, ir tai galima padaryti internetu.

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę