Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Medicinos bankas ir „Moment Credit“ pradeda bendradarbiavimą

Medicinos bankas ir greitųjų kreditų bendrovė „Moment Credit“ pradėjo aktyvų bendradarbiavimą. Ši partnerystė išplės finansinių paslaugų geografines ribas Lietuvoje, suteiks galimybių greitai ir patogiai skolintis nedideles pinigų sumas ir mažųjų miestų bei provincijų gyventojams.

 

„Siekiame banko klientams suteikti kompleksines, lengvai prieinamas ir suprantamas finansines paslaugas, nuolat plečiame banko produktų ir paslaugų spektrą, norėdami patenkinti įvairiausius klientų poreikius, sukurti kuo platesnes pasirinkimo galimybes.  Bendradarbiavimas su ilgametę patirtį kreditų rinkoje turinčia bendrove „Moment Credit"  – viena iš priemonių tai pasiekti“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.

 

Pasak V. Stamburaitės, bendradarbiavimo galimybes svarstyti ir vertinti Medicinos bankas pradėjo 2015 m. antrojoje pusėje. Nuo to laiko vyko intensyvus planavimas bei darbuotojų apmokymas.

 

„Mūsų esami klientai, kurie naudojasi vartojimo kredito paslauga internetu, bei Lietuvos didmiesčių gyventojai, kurie skolinasi mūsų aptarnavimo skyriuose, sudaro iš tiesų labai didelę potencialių kredito gavėjų auditorijos dalį. Vis dėlto poreikį greitai ir patogiai skolintis mažas pinigų sumas turi ir mažųjų miestų gyventojai. Būtent šios auditorijos galimybės naudotis kreditų paslaugomis yra labai menkos, ypač jei jie neturi prieigos prie interneto. Čia įžvelgėme puikią galimybę savo verslo plėtrai“, – teigia UAB „Moment Credit“ generalinis direktorius Viktoras Milkevičius.

 

Pasak V. Milkevičiaus, „Moment Credit“ ieškojo partnerio, kuris turėtų puikiai išvystytą klientų aptarnavimo tinklą Lietuvoje. Tai lėmė, kad buvo pasirinktas Medicinos bankas, kuriame dirba kompetentinga aptarnaujančio personalo profesionalų komanda.

 

Nuo šiol „Moment Credit“ teikiamus kreditus galės gauti ir internetu nesinaudojantys miestų bei miestelių, kuriuose kreditų bendrovė neturi savo aptarnavimo skyrių, gyventojai. Tai padaryti bus galima visuose Medicinos banko padaliniuose. Vartojamuosius kreditus ir toliau bus galima gauti ir internetu.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę