Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Medicinos bankas įsigijo 30 mln. eurų paskolų portfelį

Medicinos bankas ir UAB „Baltijos kredito sprendimai“ penktadienį sėkmingai baigė 29,8 mln. eurų  nominalios vertės paskolų portfelio pirkimo–pardavimo sandorį, pagal kurį Medicinos bankas įsigijo reikalavimo teises į buvusio banko „Snoras“ klientų – fizinių asmenų – būsto, studijų ir vartojimo paskolas. Paskolų portfelio pirkimo–pardavimo sutartis buvo pasirašyta šių metų birželio mėnesį ir ką tik baigtas abiem sandorio šalims įvykdžius sutartyje numatytus įsipareigojimus.

 

„Džiaugiamės įsigiję šį geros kokybės paskolų portfelį, kuris išaugins bendras mūsų paskolų portfelio apimtis ir prisidės prie pelningumo augimo, o taip pat padidins banko klientų skaičių“, – teigia Dalia Klišauskienė, Medicinos banko administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė.

 

Bankas informuoja klientus, kad pasikeitus kreditoriui, kredito sutarčių sąlygos nesikeičia, tačiau įmokos turės būti mokamos į naujas, Medicinos banko nurodytas, sąskaitas. Medicinos bankas asmeniškai informuos klientus, kurių paskolas perėmė, apie tolimesnius su kasdienėmis operacijomis susijusius veiksmus. Kilus klausimams, klientus prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. 8 800 60 700.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę