Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Medicinos bankas prisijungė prie socialinės akcijos, padėsiančios pažinti eurus

Medicinos bankas nekomerciniais pagrindais prisijungė prie Lietuvos banko inicijuotos šviečiamosios socialinės akcijos, kurios metu gyventojai bus supažindinti su pagrindiniais principais, kaip patikrinti eurų banknotų tikrumą. Informacija gyventojus pasieks per banko ir kitų akcijos partnerių valdomus informacinius ekranus.  

 

Socialinės akcijos ašis – kartu su Europos Centriniu Banku (ECB) parengti trumpi informaciniai filmai „Euras atvyksta į Lietuvą. Pažink naujuosius pinigus“ bei „Euras atvyksta į Lietuvą. Kelionė“. Šiuose filmuose visuomenė glaustai ir patraukliai informuojama apie piniginėse netrukus atsirasiančius eurų banknotus.

 

Lietuvos banko kartu su ECB vykdomos informacinės kampanijos tikslas – supažindinti visuomenę su naujosios valiutos apsaugos priemonėmis. Bendra euro informacinė kampanija pradėta 2014 m. spalio 23 d. – Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose Vilniuje atidaryta Euro paroda, kuri veiks iki 2015 m. sausio 5 d. Parodos lankymas nemokamas.

 

Daigiau informacijos apie euro įvedimą galite rasti Medicinos banko interneto puslapyje "Euro įvedimas" ar interneto puslapyje www.euras.lt.

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę