Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Medicinos bankas sušildo dėmesiu ir kava

Šaltuoju metų sezonu Medicinos bankas savo skyriuose Tauragėje ir Raseiniuose įkūrė jaukų kampelį – pastatė kavos aparatą, kuriuo gali pasinaudoti visi banko klientai.

 

Kaip žinia, nuo praeitų metų gruodžio vidurio Medicinos bankas pradėjo mokėti valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ draudimo išmokas juridiniams klientams, laikiusiems lėšas AB banke „Snoras“ Tauragės apskrityje. Taip pat suaktyvėjo ir fiziniai asmenys – Medicinos banko paslaugų palankiomis sąlygomis ėmė domėtis ir dauguma vietos gyventojų.

 

Pasak Medicinos banko Tauragės skyriaus viršininkės Eligijos Gerčytės „padaugėjus klientų srautui norėjome, kad žmonėms, laukiantiems savo eilės, neprailgtų laikas, galėtų užpildyti reikiamas formas ir kartu pasimėgauti karštu gėrimu – kava“.

 

Užėję į banką klientai yra maloniai nustebinti banko dėmesiu ir aptarnavimu – neskuba išeiti, geria kavą, skaito banko paslaugų lankstinukus, pildo prašymus, paraiškas, tarpusavyje šnekučiuojasi. „Malonu, kad Medicinos bankui rūpi ne tik mūsų pinigai, bet ir mūsų sveikata, nuotaika“, – mintimis dalinosi klientė Angelė B.

 

Medicinos banko Tauragės klientų aptarnavimo skyrius įsikūręs Gedimino g. 23, Tauragėje, tel. (8 446) 79 035, Raseinių klientų aptarnavimo skyrius – Vytauto Didžiojo g. 8, Raseiniuose, tel. (8 428) 72 066.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę