Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Medicinos banko nemokami atsiskaitymai internetu

Medicinos bankas šiemet sparčiai plėtoja bendradarbiavimą su internetinius atsiskaitymus už prekes ir paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir siūlo savo klientams itin palankias naudojimosi šiomis paslaugomis sąlygas.

Lietuvoje pagal atliktus tyrimus 2011 metais prekes arba paslaugas internetu užsakinėjo daugiau nei penktadalis (21,3 proc.) interneto vartotojų. Žmonės, taupantys laiką ir pinigus, internetu sumoka už bilietą autobusu ar lėktuvu, internetinėje parduotuvėje užsisako televizorių ar kompiuterį, picą į namus, sumoka už komunalines ir kitas paslaugas.

 

„Medicinos banko klientai, kurie naudojasi internetinių parduotuvių paslaugomis, pasirinkę atsiskaityti per Medicinos banką, pervedimus atlieka nemokamai“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.

 

Lietuvoje internetu naudojasi apie 70 proc. gyventojų, o atsiskaitymai už prekes ir paslaugas virtualioje erdvėje įgyja vis didesnį populiarumą. Svarbiausia tendencija – internetu vis aktyviau pradeda naudotis vyresnio amžiaus žmonės ir mažesnių miestelių bei kaimo vietovių gyventojai.

 

Pasak V. Stamburaitės, banko bendradarbiavimas su internetinėmis parduotuvėmis ir internetinių paslaugų įmonėmis jau sulaukia palankaus klientų vertinimo, todėl ši veikla plečiama. Šiuo metu derinamos banko informacinių technologijų programos su naujais partneriais – dviem mobiliojo ryšio bendrovėmis. Baigus testavimo darbus, jau šį mėnesį banko klientai galės be jokių papildomų banko mokesčių pildyti SIM kortelių sąskaitas.

 

Medicinos banko tikslas – kryptingai plėsti atsiskaitymo galimybes savo klientams, t.y. pateikti tokį paslaugų spektrą, kad klientas lanksčiai ir saugiai internetu galėtų atsiskaityti už įvairas paslaugas ir pirkinius.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę