Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Nauja Medicinos banko interneto svetainė

Pradėjo veikti nauja Medicinos banko interneto svetainė www.medbank.lt, kuri pasižymi modernia navigacija, informatyvumu ir patogiu informacijos valdymu.

„Sukurti naują banko interneto svetainę paskatino klientų pageidavimai ir šiuolaikinių technologijų galimybės“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė. – Ši interneto svetainė yra estetikos, informacijos ir technikos darnus derinys, siūlantis mūsų klientams patogią virtualią erdvę finansiniams sprendimams.“

Dalis svetainėje pateikiamos informacijos (valiutos kursai) yra generuojami iš Lietuvos banko duomenų bazės ir atsinaujina automatiškai. Kitai daliai informacijos (banko skelbimai, naujienos ir kt.) sukurta operatyvi administravimo sistema. Vienas įdomiausių šios svetainės įrankių – moderni judanti vizualizacija, kurios pagalba informacija slenka kartu su paieškos žingsniais.

Palyginti su senuoju variantu, naująją Medicinos banko svetainę yra lengviau administruoti, ji yra papildyta skaičiuoklėmis, archyvine medžiaga bei įvairiais informacijos paiešką palengvinančiais programiniais moduliais.

Naujasis svetainės dizainas ir navigacinė sistema skiriasi nuo senojo varianto ir tuo, kad svetainės tituliniame puslapyje pagrindinis akcentas yra skirtas banko paslaugoms ir informacijai – banko naujienoms. Tikslūs ir informatyvūs navigaciniai sprendimai suteikia vartotojams galimybę, neįeinant į vidinius puslapius, pažiūrėti beveik visą svetainės turinį. Naujoje banko svetainės versijoje yra ir naujų vizualinių-spalvinių akcentų – be įprastos banko auksinės ir rudos – gamtos, žemės, turto – spalvos yra daug mėlynos spalvos, kuri simbolizuoja erdvę, amžinybę, dėkingumą ir sąžiningumą.

Naujoji banko interneto svetainė taip pat suteikia galimybę prisijungti prie interaktyvių socialinių tinklų „Facebook“, „Twitter“ sukurtų banko paskyrų. „Medicinos bankas siekia išplėsti bendradarbiavimą su esamais ir būsimais banko klientais, kuriems yra įprasta dalintis naujausia informacija socialiniuose tinkluose“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė. – Naudodami įvairius komunikacijos kanalus su vartotojais, galime pateikti aktualią informaciją daug didesniam žmonių skaičiui nei atsakinėdami į konkrečius, pasikartojančius bendrojo pobūdžio elektroninio pašto paklausimus“.

Šios svetainės dizaino ir programavimo darbus atliko UAB „digitouch!"

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę