Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Nemokamų paslaugų ir specialių pasiūlymų krepšelis SODROS lėšų gavėjams

Nuo 2012 m. sausio 1 d. pratęsiamas išskirtinių sąlygų SODROS lėšų gavėjams taikymas. „Atsižvelgdami į šios visuomenės grupės jautrumą ir lūkesčius, sukūrėme specialų nemokamų paslaugų ir pasiūlymų krepšelį, kuris SODROS lėšų gavėjams suteikia galimybę sutaupyti bankui mokamus mokesčius, gauti didesnes metines palūkanas už terminuotuosius indėlius. Taip pat šiuos klientus raginame pasinaudoti galimybe komunalinius mokesčius ir kitas įmokas sumokėti nemokamai per internetinę bankinę sistemą, kas leis sutaupyti laiką ir pinigus" - sako Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.

 

Atsidarykite sąskaitą Medicinos banke ir atsiimdami SODROS pensijas (pašalpas) galėsite naudotis išskirtinėmis sąlygomis:

 

1. Gaukite iki + 0,2 % metinių palūkanų už terminuotąjį indėlį iki 2012-12-31*.

 

2. Komunalinių mokesčių ir kitų įmokų priėmimas, mokant iš sąskaitos banke, iki 2013-06-30 – tik 0,50 Lt! (atsidarius banko sąskaitą iki 2012-12-31).

 

3. Komunalinių mokesčių ir kitų įmokų priėmimas, mokant per internetinę bankinę sistemą (IBS), iki 2013-06-30 – nemokamai! (atsidarius banko sąskaitą iki 2012-12-31).

 

4. SODROS pensijas (pašalpas) grynaisiais pinigais galėsite atsiimti – nemokamai.

 

5. SODROS pensijų (pašalpų) įskaitymas į Jūsų banko sąskaitą – nemokamai.

 

6. Jums nereikės vykti į SODRĄ – banko darbuotojai informuos teritorinį SODROS skyrių ir Jūsų pensija jau kitą mėnesį bus pervesta į banko sąskaitą (prašymą dėl pensijos pervedimo į mūsų banke esančią sąskaitą galėsite užpildyti bet kuriame banko padalinyje).

 

+Dovana – Medicinos banko ir Norfa prekybos sistemos nuolaidų kortelė.

 

*Fiziniams asmenims, atsidariusiems banko sąskaitą SODROS pensijų (pašalpų) pervedimui ir padėjus terminuotąjį indėlį Medicinos banke, siūlome didesnes metines palūkanų normas: + 0,2 % už terminuotąjį indėlį eurais ir JAV doleriais ir + 0,1 % už terminuotąjį indėlį litais.

 

Jūsų indėliai apdrausti VĮ "Indėlių ir investicijų draudimas".

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę