Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Palūkanos už kreditus smulkiam vidutiniam verslui nuo 1,65%*

Medicinos bankas, pasirašęs Atviros kredito linijos sutartį su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), atliekančia INVEGOS fondo valdytojo funkcijas, teikia kreditus iš Atviro kreditų fondo (AKF) pagal atnaujintas kreditų teikimo sąlygas. Kreditai iš AKF lėšų teikiami smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) subjektams, investicijoms ar apyvartiniam kapitalui finansuoti.

 

„Ši pasirašyta sutartis leidžia SVV įmonėms pasiūlyti finansavimą patrauklesnėmis sąlygomis. Svarbu ir tai, kad priemonė apima tiek trumpalaikius kreditus apyvartiniam kapitalui, tiek ilgalaikius kreditus investicijoms “ – teigia Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.

 

Pasak V. Stamburaitės, papildomai skirtos 50 mln. Lt lėšos leidžia bankui skolinti įmonėms žemesne palūkanų norma ilgam laikotarpiui, o pasinaudojus INVEGA garantija ir sutaupyti, kadangi gali būti kompensuojama iki 50 proc. palūkanų. Kreditų, suteikiamų panaudojant INVEGOS fondo lėšas, skirtas priemonei „Atviras kreditų fondas“ įgyvendinti paskirtis – investicijoms ir / ar apyvartinėms lėšoms. Kredito suma – iki 2 mln. litų (arba ekvivalentas eurais). Kredito grąžinimo terminas – iki 6 metų, bet ne vėliau kaip iki 2018 m. gruodžio 31 d. Per 12 mėnesių laikotarpį vienai įmonei gali būti suteikiami ne daugiau kaip du kreditai. Kredito palūkanos kintamos: skolinantis litais – 3 mėn. VILIBOR plius 0,1 proc. ir plius 3 proc. banko marža, bet ne daugiau nei 8 proc. metinių palūkanų; kreditams eurais – 3 mėn. EURIBOR plius 0,1 proc. ir plius 3 proc. banko marža, bet ne daugiau nei 6 proc. metinių palūkanų. *Pasinaudojus INVEGA garantija ir 50 proc. palūkanų kompensavimo galimybe, šiuo metu kliento mokama palūkanų norma eurais būtų 1,65 proc.

 

Atsisiųsti AKF pasiūlymą.

 

Atviras kreditų fondas – tai 2009 m. balandžio mėn. įsteigto INVEGOS fondo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis administruojama finansų inžinerijos priemonė „Atviras kreditų fondas“ (AKF). AKF tikslas – sudaryti atviros kredito linijos sutartis su atrinktais bankais, kurie, priėmę sprendimą suteikti nustatytus reikalavimus atitinkantį kreditą, kreipiasi į INVEGĄ dėl AKF lėšų (ne daugiau kaip 75 proc. kredito sumos) skyrimo SVV subjektui finansuoti. Kreditus iš AKF lėšų INVEGOS atrinkti bankai gali suteikti SVV subjektams, investicijoms ar apyvartiniam kapitalui finansuoti. AKF lėšų dalis banko suteikiamame kredite SVV subjektui negali viršyti 75 proc. ir 1,5 mln. Lt.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę