Prev
Next
A+ a-

Naujienos

Svarbūs pasikeitimai nuo 2016 m. balandžio 1 dienos

Nuo balandžio 1 d. visiems Medicinos banko klientams, kurie naudojasi kodų kortelėmis, įsigalioja Lietuvos banko priimti „Minimalūs saugumo reikalavimai, keliami internetu atliekamiems mokėjimams“, t.y. internetinėje bankinėje sistemoje (IBS) ir mobiliojoje bankininkystės programėlėje (MBP) jungiantis su PIN kodų kortelėmis prie internetinės ar mobiliosios bankininkystės bei tvirtinant mokėjimus su TAN kortelėmis, reikės papildomų patvirtinimo kodų – kodai bus siunčiami SMS žinutėmis, į Jūsų nurodytą telefono numerį. Ši papildoma saugumo priemonė galios visiems mokėjimams nuo 30 EUR, išskyrus pervedimą į savo sąskaitą (įskaitant valiutos keitimą).

 

Kad galėtumėte naudotis kodų kortelėmis nuo 2016 m. balandžio 1 d., iki kovo 31 d. prašome IBS nurodyti savo mobilaus telefono numerį, į kurį pageidaujate gauti SMS žinutes: Nustatymai -> Kontaktiniai duomenys.

 

Jeigu naudojate tik mobilųjį ar stacionarųjį elektroninį parašus, jokių papildomų veiksmų imtis nereikės – šios priemonės atitinka sugriežtintus saugumo reikalavimus.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę