Prev
Next
A+ a-

Įmokų priėmimas

cekiai

Siūlome su draudimo, švietimo, lizingo, telekomunikacines, komunalines ir kitas paslaugas teikiančiomis įmonėmis, taip pat su valstybinėmis institucijomis atsiskaityti naudojantis banko teikiama įmokų surinkimo paslauga.

 

Patogiai ir greitai įmoką galite sumokėti naudojantis internetine banke sistema (IBS), įmoką grynaisiais arba mokėjimu iš banko sąskaitos - banko padalinyje.


Kaip sumokėti įmokas?
 
 

IBS pasirinkite  meniu punktą  Mokėjimai – Pervedimai – Įmokos ir mokesčiai; iš pateikto paslaugų teikėjų sąrašo išsirinkite reikiamą lėšų gavėją arba mokėjimo dokumentą (detalesnį paaiškinimą kaip susirasti reikiama lėšų gavėją arba dokumentą ir atlikti mokėjimą žr. Pagalba).  

 

Jeigu visgi pageidaujate sumokėti grynaisiais arba atlikti mokėjimą iš banko sąskaitos banko padalinyje atvykite į artimiausią filialą arba klientų aptarnavimo skyrių. Banko padalinyje atlikti mokėjimą iš banko sąskaitos gali tik banko klientai. Jeigu neturite banko sąskaitos, atvykdami į banką su savimi turėkite asmens tapatybę liudijančius dokumentus. 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę