Prev
Next
A+ a-

Parduodamas turtas

parduodamas

Medicinos bankas yra įsteigęs šias dukterines įmones: UAB „MB turtas“, UAB „MB valda“, UAB „MB investicija“ ir UAB "TG Invest-1". Dukterinių įmonių tikslas – turtų įsigijimas, kurie buvo naudojami užstatams, banko paskoloms gauti, jų efektyvus valdymas ir plėtra. Šį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos objektai ir įvairios paskirties žemės sklypai.

 

Dukterinių įmonių siūlomam turtui nuimti visi buvę teisiniai apsunkinimai ir įsipareigojimai, todėl  pirkėjai gali lengvai įsigyti turtus. Dukterinės įmonės nuolatos bendradarbiauja su architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, statybos bendrovėmis ir teisininkais. Profesionalaus turto valdymo dėka siekiame ne tik išlaikyti nekilnojamojo turto vertę, bet ir ją padidinti.

 

www.mbturtas.lt interneto puslapyje rasite parduodamų ir nuomojamų gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų sąrašą.

 

Medicinos bankas išskirtinėmis sąlygomis suteikia paskolas www.mbturtas.lt svetainėje skelbiamo parduodamo turto pirkėjams. Daugiau informacijos apie parduodamą turtą rasite www.mbturtas.lt puslapyje.

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę