Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.51.4271.47811.43451.4576
BGN BGN11.9891.853001.9558
BYN BYN12.0581.895002.0432
CAD CAD11.5241.451.50321.46021.4783
CHF CHF11.1021.0591.09471.06591.082
CNY CNY17.8747.124007.5024
CZK CZK127.5625.9427.41726.60726.937
DKK DKK17.6327.2977.54087.32527.4387
GBP GBP10.8640.8260.85520.83160.8442
HRK HRK17.5997.078007.488
HUF HUF1317.9296.100312.03
ILS ILS14.0413.685003.965
JPY JPY1125.8116.1122.74119.11121.27
NOK NOK19.5459.1269.45219.17279.3367
PLN PLN14.2654.1384.29024.1554.2216
RON RON14.6574.295004.5288
RUB RUB164.4859.5264.16759.82762.078
SEK SEK19.8479.4159.75129.4639.6244
TRY TRY143.573003.8797
USD USD11.1141.0661.10361.0711.0881
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę