Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4461.4031.43861.3961.4406
BGN BGN11.9961.859001.9558
BYN BYN12.1872.041002.0917
CAD CAD11.421.3781.41221.37181.4222
CHF CHF11.0911.0591.08951.06091.0853
CNY CNY17.6616.931007.4041
CZK CZK127.5725.9527.43826.62727.038
DKK DKK17.5877.297.54647.33067.439
GBP GBP10.8650.8230.85250.8290.85
HRK HRK17.6927.164007.5355
HUF HUF1321.85299.7600314.29
ILS ILS14.1253.842004.0768
JPY JPY1125.5115.8123.71120.06122.61
NOK NOK19.1668.8069.12088.85129.0145
PLN PLN14.4954.3614.52154.37914.454
RON RON14.6384.278004.502
RUB RUB168.626468.2963.67168.19
SEK SEK19.8949.5069.84569.55469.7228
TRY TRY13.7933.462003.6676
USD USD11.0771.0351.06991.04251.0762
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę