Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4981.4541.49011.44611.4599
BGN BGN11.9911.855001.9558
BYN BYN12.4121.754002.2289
BYR BYR124100175000022288.9004
CAD CAD11.4781.4351.47021.42821.4553
CHF CHF11.1071.0771.10471.07571.087
CNY CNY17.9256.971007.3357
CZK CZK127.5625.6727.42826.61727.021
DKK DKK17.5797.3787.54637.33057.4393
GBP GBP10.8540.8310.85020.82670.8371
HRK HRK17.6187.095007.4855
HUF HUF1317.77292.8500313.16
ILS ILS14.3113.93004.226
JPY JPY1121.53109.95117.54114.07114.67
NOK NOK19.5979.3439.5589.27549.437
PLN PLN14.4024.2724.4274.30044.3629
RON RON14.5764.221004.4657
RUB RUB176.1570.3574.35270.72572.892
SEK SEK19.6919.4349.65669.37129.5124
TRY TRY13.423.055003.3508
USD USD11.1111.0871.10981.091.0997
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę