Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5811.5351.57371.52711.5483
BGN BGN11.9921.856001.9558
BYR BYR126243.199218588.90040021945.9355
CAD CAD11.4821.4381.4741.43181.456
CHF CHF11.1211.0911.11971.09031.1068
CNY CNY18.0176.924007.3281
CZK CZK127.5625.6727.43726.62627.028
DKK DKK17.5787.3787.5477.33127.4367
GBP GBP10.7690.7530.7660.75240.7624
HRK HRK17.6357.111007.4905
HUF HUF1320.07294.9700314.21
ILS ILS14.363.975004.2938
JPY JPY1126.93117.08125.12121.42122.46
NOK NOK19.4499.1999.41339.13519.282
PLN PLN14.4334.3024.45244.32524.3912
RON RON14.6374.277004.5034
RUB RUB176.9571.0975.13971.47473.7516
SEK SEK19.4599.2099.42289.14429.2673
TRY TRY13.3832.956003.2928
USD USD11.1231.0981.12071.10071.1168
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę