Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:30 val., V 8:00-15:30 val.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5331.4591.5091.46441.4887
BGN BGN11.9891.833001.9558
BYN BYN12.2952.113002.2737
CAD CAD11.5221.4481.49761.45481.4806
CHF CHF11.1621.1161.15271.12251.1364
CNY CNY18.2247.284007.843
CZK CZK126.6525.0826.49725.71426.083
DKK DKK17.6567.2847.54617.33037.4377
GBP GBP10.9440.8980.930.90440.9171
HRK HRK17.5366.945007.4045
HUF HUF1308.5284.300303.7
ILS ILS14.3413.745004.2595
JPY JPY1132.4122.1130.56126.7128.73
NOK NOK19.5719.1069.44149.16249.3023
PLN PLN14.324.1484.34064.20384.2818
RON RON14.7094.297004.5868
RUB RUB170.9966.1271.77866.92469.484
SEK SEK19.8259.3489.66719.38139.539
TRY TRY14.2393.786004.117
USD USD11.2061.1531.19281.15761.1771
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę