Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:30 val., V 8:00-15:30 val.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5191.4451.49861.45441.4764
BGN BGN11.9921.836001.9558
BYN BYN12.1762.003002.0855
CAD CAD11.5271.4521.5021.4591.4783
CHF CHF11.1091.0661.10261.07361.0851
CNY CNY18.0297.112007.6413
CZK CZK126.7625.1826.61525.82826.297
DKK DKK17.6127.2787.54457.32897.4372
GBP GBP10.9020.8620.89180.86720.878
HRK HRK17.5546.962007.403
HUF HUF1315.5290.800309.13
ILS ILS14.0373.681003.9572
JPY JPY1128.5118.6126.78123.03124.36
NOK NOK19.7029.2769.61129.32729.4613
PLN PLN14.2464.124.27934.14454.232
RON RON14.74.289004.5715
RUB RUB169.1163.868.39963.77366.6677
SEK SEK19.9859.5479.90859.61579.77
TRY TRY14.0323.601003.9235
USD USD11.1461.0951.13541.10181.1173
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę