Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5151.471.50871.46411.4929
BGN BGN12.0031.866001.9558
BYR BYR128125.400419125.19920022288.9004
CAD CAD11.4631.421.45631.41471.4384
CHF CHF11.0991.071.09881.071.0867
CNY CNY18.0037.039007.3755
CZK CZK127.7225.8227.50826.69527.131
DKK DKK17.5697.3697.54187.32627.4393
GBP GBP10.8560.8320.85170.82820.8265
HRK HRK17.7127.183007.5281
HUF HUF1323.3297.9400317.06
ILS ILS14.3813.994004.2761
JPY JPY1119.91108.49115.98112.56114.05
NOK NOK19.4649.2139.42629.14769.3008
PLN PLN14.4454.3124.47594.34794.4362
RON RON14.6764.313004.5234
RUB RUB174.668.9173.11469.54871.52
SEK SEK19.5599.3069.53929.25729.4242
TRY TRY13.3042.951003.206
USD USD11.1261.1011.12451.10451.1102
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę