Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4571.41.43491.39251.4157
BGN BGN11.9951.858001.9558
BYN BYN12.182.014002.047
CAD CAD11.4571.4011.43031.38951.4266
CHF CHF11.0961.0531.08741.05881.0727
CNY CNY17.7356.999007.3436
CZK CZK127.5425.9227.40726.59727.027
DKK DKK17.6277.2927.53557.32017.4362
GBP GBP10.880.8410.87050.84650.8615
HRK HRK17.6557.129007.5058
HUF HUF1316.5294.800309.82
ILS ILS14.1573.79004.0714
JPY JPY1125.8116.1123.79120.13121.72
NOK NOK19.1898.7869.09448.82568.994
PLN PLN14.424.2884.43974.29994.3719
RON RON14.6374.277004.4978
RUB RUB167.1562.0365.74961.30263.7875
SEK SEK19.7229.2959.64399.35899.5113
TRY TRY14.1713.564004.0574
USD USD11.1011.0531.08841.05621.0715
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę