Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4511.381.42911.38691.4086
BGN BGN11.9921.855001.9558
BYN BYN12.0741.932001.9922
CAD CAD11.4811.4091.45821.41661.4458
CHF CHF11.0931.051.08511.05671.0714
CNY CNY17.8037.059007.4433
CZK CZK127.5725.9527.42726.61627.021
DKK DKK17.6267.2917.54617.33037.4372
GBP GBP10.8870.8480.87720.8530.8679
HRK HRK17.547.023007.4088
HUF HUF1314.3292.700309.16
ILS ILS13.9993.646003.9501
JPY JPY1126.2116.6122118.4120.07
NOK NOK19.3668.9559.27298.99899.1463
PLN PLN14.3234.1954.34974.21274.2816
RON RON14.6884.324004.559
RUB RUB164.8559.8664.46760.10762.6509
SEK SEK19.749.3129.63619.35139.5105
TRY TRY14.0333.446003.9156
USD USD11.1061.0581.09531.06291.0807
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę