Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4981.4541.49211.4481.4642
BGN BGN11.9911.855001.9558
BYN BYN12.3792.098002.1623
BYR BYR123800210000021622.9004
CAD CAD11.5061.4611.49881.4561.4683
CHF CHF11.11.0671.09891.07011.0876
CNY CNY17.8497.101007.482
CZK CZK127.525.8827.45526.64427.022
DKK DKK17.6017.3037.56677.35057.4523
GBP GBP10.8820.8470.87770.85350.8614
HRK HRK17.657.125007.5153
HUF HUF1313.33288.7600308.65
ILS ILS14.2823.904004.2156
JPY JPY1118.7107.4114.87111.48113.88
NOK NOK19.2218.8599.16538.89459.0403
PLN PLN14.354.2214.36944.24444.3065
RON RON14.5754.219004.453
RUB RUB174.2468.5972.89368.64770.8848
SEK SEK19.7889.4049.75879.47039.6218
TRY TRY13.4413.073003.3661
USD USD11.1431.0981.13511.10811.1221
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę