Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5141.471.50711.46251.4823
BGN BGN11.9961.859001.9558
BYN BYN12.4181.759002.2062
BYR BYR124100175000022062.0996
CAD CAD11.491.4461.48111.43871.4625
CHF CHF11.1051.0761.10321.07421.0896
CNY CNY18.1217.143007.5301
CZK CZK127.5625.9427.42826.61827.023
DKK DKK17.597.3677.55167.33587.4423
GBP GBP10.8740.840.87050.84650.86
HRK HRK17.6377.113007.4862
HUF HUF1316.44291.6200310.49
ILS ILS14.3543.969004.2734
JPY JPY1119110115.08111.68113.48
NOK NOK19.4669.1879.42839.14979.2875
PLN PLN14.3554.2264.37284.24784.3126
RON RON14.5954.238004.4568
RUB RUB176.5170.6875.04671.38673.1995
SEK SEK19.6629.3789.61419.32999.4673
TRY TRY13.4453.077003.3247
USD USD11.1471.1131.14281.11561.1339
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę