Prev
Next
A+ a-

Skaičiuoklės

skaic

 

Valiutų kursų skaičiuoklė
Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5521.4761.52751.48231.5055
BGN BGN11.9921.836001.9558
BYN BYN12.3482.14002.3124
CAD CAD11.531.4551.50681.46381.4765
CHF CHF11.1881.1361.17391.14311.1597
CNY CNY18.1997.262007.8217
CZK CZK126.1524.6126.00225.23425.69
DKK DKK17.7417.2957.54347.32787.4438
GBP GBP10.9310.8770.90620.88120.8962
HRK HRK17.6447.044007.5065
HUF HUF1313.3288.700308.13
ILS ILS14.23.624004.1217
JPY JPY1137.8127.1135.56131.56133.75
NOK NOK19.7829.2189.55299.27059.4145
PLN PLN14.2854.1154.30224.16664.2363
RON RON14.7294.316004.5971
RUB RUB170.2264.8270.05565.31767.8679
SEK SEK110.0049.4269.76539.47679.6445
TRY TRY14.4433.969004.3289
USD USD11.2261.1551.1951.15961.1818
Rezultatas:0Susisiekite
Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).
Už kiekvieną valiutos pirkimo / pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis, kuris yra nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.
Daugiau informacijos apie valiutų kursus čia.
Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

 

 

Indėlių skaičiuoklės privatiems klientams:
 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.200
120-1494-50.20.050
150-1795-60.20.10.05
180-2096-70.40.150.1
210-2397-80.40.250.1
240-2698-90.40.30.15
270-2999-100.550.350.2
300-32910-110.550.40.2
330-35911-120.550.40.25
360-38912-130.70.450.3
390-44913-150.70.850.3
450-56915-190.70.850.35
570-62919-210.70.850.4
630-71921-240.70.850.4
720-107924-361.10.950.5
1080-140936-471.31.050.6
1410-179947-601.61.350.7
1800- ir <60- ir <1.91.550.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

Kaupiamųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
60-892-3000
90-1193-4000
120-1494-5000
150-1795-60.050.050
180-2096-70.10.050
210-2397-80.150.150
240-2698-90.250.20.05
270-2999-100.250.250.1
300-32910-110.30.30.1
330-35911-120.30.30.15
360-38912-130.30.30.15
390-44913-150.30.30.15
450-56915-190.30.30.2
570-62919-210.30.30.25
630-71921-240.350.30.25
720-107924-360.50.450.35
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

Indėlių skaičiuoklės verslo klientams:

 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.200
120-1494-50.20.050
150-1795-60.20.10.05
180-2096-70.40.150.1
210-2397-80.40.250.1
240-2698-90.40.30.15
270-2999-100.550.350.2
300-32910-110.550.40.2
330-35911-120.550.40.25
360-38912-130.70.450.3
390-44913-150.70.850.3
450-56915-190.70.850.35
570-62919-210.70.850.4
630-71921-240.70.850.4
720-107924-361.10.950.5
1080-140936-471.31.050.6
1410-179947-601.61.350.7
1800- ir <60- ir <1.91.550.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

 

 

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę