Prev
Next
A+ a-

Skaičiuoklės

skaic

 

Valiutų kursų skaičiuoklė
Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5841.5071.56061.51441.5382
BGN BGN11.9951.838001.9558
BYN BYN12.4062.216002.3745
CAD CAD11.5571.4811.53351.48971.507
CHF CHF11.1931.1411.17971.14871.1669
CNY CNY18.1577.225007.8022
CZK CZK126.2124.6726.0825.30925.678
DKK DKK17.6687.2967.55257.33677.4443
GBP GBP10.9090.8650.89550.87080.8825
HRK HRK17.6897.086007.5465
HUF HUF1320.7295.600313.43
ILS ILS14.2153.72004.1634
JPY JPY1136.3125.7134.32130.35132.45
NOK NOK110.1479.6549.99889.70329.7828
PLN PLN14.2474.0794.27234.13774.2167
RON RON14.7674.351004.6332
RUB RUB172.6267.0971.58666.74469.5043
SEK SEK110.2989.79810.14819.84819.9583
TRY TRY14.6754.176004.5603
USD USD11.2051.1521.1931.15781.1806
Rezultatas:0Susisiekite
Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).
Už kiekvieną valiutos pirkimo / pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis, kuris yra nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.
Daugiau informacijos apie valiutų kursus čia.
Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

 

 

Indėlių skaičiuoklės privatiems klientams:
 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.200
120-1494-50.20.050
150-1795-60.20.10.05
180-2096-70.250.150.1
210-2397-80.250.250.1
240-2698-90.250.30.15
270-2999-100.40.350.2
300-32910-110.40.40.2
330-35911-120.40.40.25
360-38912-130.60.450.3
390-44913-150.60.850.3
450-56915-190.60.850.35
570-62919-210.60.850.4
630-71921-240.60.850.4
720-107924-361.10.950.5
1080-140936-471.31.050.6
1410-179947-601.61.350.7
1800- ir <60- ir <1.91.550.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

Kaupiamųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
60-892-3000
90-1193-4000
120-1494-5000
150-1795-60.050.050
180-2096-70.10.050
210-2397-80.150.150
240-2698-90.250.20.05
270-2999-100.250.250.1
300-32910-110.30.30.1
330-35911-120.30.30.15
360-38912-130.30.30.15
390-44913-150.30.30.15
450-56915-190.30.30.2
570-62919-210.30.30.25
630-71921-240.350.30.25
720-107924-360.50.450.35
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

Indėlių skaičiuoklės verslo klientams:

 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.200
120-1494-50.20.050
150-1795-60.20.10.05
180-2096-70.250.150.1
210-2397-80.250.250.1
240-2698-90.250.30.15
270-2999-100.40.350.2
300-32910-110.40.40.2
330-35911-120.40.40.25
360-38912-130.60.450.3
390-44913-150.60.850.3
450-56915-190.60.850.35
570-62919-210.60.850.4
630-71921-240.60.850.4
720-107924-361.10.950.5
1080-140936-471.31.050.6
1410-179947-601.61.350.7
1800- ir <60- ir <1.91.550.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

 

 

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę