Prev
Next
A+ a-

Skaičiuoklės

skaic

 

Valiutų kursų skaičiuoklė
Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4991.4261.47691.43331.4629
BGN BGN11.9951.858001.9558
BYN BYN12.0591.896002.0432
CAD CAD11.5331.4581.50981.46661.4914
CHF CHF11.1061.0631.09891.07011.0831
CNY CNY17.8877.136007.5367
CZK CZK127.3925.7827.25626.45126.922
DKK DKK17.6267.2917.54757.33177.4383
GBP GBP10.8620.8250.8540.83050.8447
HRK HRK17.6057.083007.464
HUF HUF1319.2297.300312.38
ILS ILS14.0273.672003.9588
JPY JPY1126.4116.7123.37119.73121.76
NOK NOK19.5879.1669.49389.21329.3243
PLN PLN14.274.1434.29514.15994.2224
RON RON14.6734.31004.5348
RUB RUB164.5559.5964.2459.89562.1061
SEK SEK19.8899.4549.79219.50279.6318
TRY TRY13.9863.561003.8756
USD USD11.1171.0681.1061.07341.093
Rezultatas:0Susisiekite
Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).
Už kiekvieną valiutos pirkimo / pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis, kuris yra nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.
Daugiau informacijos apie valiutų kursus čia.
Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Vartojimo kredito skaičiuoklė
Ši skaičiuoklė Jums padės apskaičiuoti pageidaujamo vartojimo kredito sumos įmokų dydžius. Taip pat galėsite sužinoti, kokią didžiausią vartojimo kredito sumą Jūs galite gauti ir kokias mėnesio įmokas reikės mokėti.
Pageidaujama vartojimo kredito suma, EUR
Kredito grąžinimo būdas
Kredito terminas mėnesiais
(3 - 60)
Šeimos grynosios mėnesio pajamos, EUR
Šeimos finansiniai įsipareigojimai per mėnesį, EUR
Turimi finansiniai įsipareigojimai per mėnesį – mėnesinė išlaidų suma, kurią klientas (jo šeima) sumoka paskoloms, lizingui ir kitiems finansiniams įsipareigojimams padengti.
Šeimos narių skaičius (nuo 18 m.)
Šeimos narių skaičius – tai klientas, jo sutuoktinis ir kiti išlaikytiniai.
Šeimos narių skaičius (iki 18 m.)
Gyvenamoji vieta

Tarkime, kad vartojimo kredito suma yra 1 448,10 Eur, kredito laikotarpis 5 metai (60 mėn.), taikoma fiksuota palūkanų norma 12 %, kredito sutarties parengimo mokestis 86,89 Eur. Kreditas grąžinamas anuiteto metodu. Pirma įmoka mokama lygiai po 1 mėnesio nuo sutarties sudarymo datos. Tokiu atveju bendra kredito suma būtų 2 019,55 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma 15,8 %, mėnesio įmoka būtų 32,22 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma apskaičiuota darant šias prielaidas: visa vartojimo kredito suma klientui išmokama Kredito sutarties pasirašymo dieną; kredito įmokos bus mokamos nemokamai, įnešant lėšas, skirtas įmokos sumokėjimui, grynaisiais pinigais į savo sąskaitą Banke; sąskaitos aptarnavimo mokestis netaikomas; vartojimo kredito palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kaip ir pradiniame etape ir bus toliau taikomi iki vartojimo kredito sutarties pabaigos; vartojimo kreditas bus grąžinamas kredito sutartyje nustatytais terminais.
 
Lizingo skaičiuoklė
 
Lizinguojamo turto kaina su PVM
EUR
Pradinė įmoka
%, arba suma
EUR
Terminas
mėn.
Palūkanų norma
%
Grąžinimo metodas
Grąžinimo periodiškumas
Skaičiuoti
 
 

 

Skaičiuoklės pateiktas rezultatas yra tik orientacinio pobūdžio ir nėra Medicinos banko įsipareigojimas suteikti lizingą.

 

Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Tarkime, kad finansuojama lizingo suma yra 5 000 Eur, lizingo sutarties laikotarpis 5 metai (60 mėn.), taikoma fiksuota palūkanų norma 4.5 %, lizingo sutarties parengimo mokestis 90 Eur. Lizingas grąžinamas anuiteto metodu. Pirma įmoka mokama lygiai po 1 mėnesio nuo sutarties sudarymo datos. Tokiu atveju bendra lizingo suma būtų 5 682.89 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma 5.376 %, mėnesio įmoka būtų 93.22 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma apskaičiuota darant šias prielaidas: visa finansuojama lizingo suma klientui išmokama lizingo sutarties pasirašymo dieną; lizingo įmokos bus mokamos nemokamai, įnešant lėšas, skirtas įmokos sumokėjimui, grynaisiais pinigais į savo sąskaitą Banke; sąskaitos aptarnavimo mokestis netaikomas; lizingo palūkanų norma ir kiti mokesčiai išliks tokie pat, kaip ir pradiniame etape ir bus toliau taikomi iki lizingo sutarties pabaigos; lizingas bus grąžinamas sutartyje nustatytais terminais.

 

 

Indėlių skaičiuoklės privatiems klientams:
 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.0500
120-1494-50.10.050
150-1795-60.150.10.05
180-2096-70.20.150.1
210-2397-80.250.250.1
240-2698-90.30.30.15
270-2999-100.350.350.2
300-32910-110.40.40.2
330-35911-120.40.40.25
360-38912-130.450.450.3
390-44913-150.450.450.3
450-56915-190.450.450.35
570-62919-210.450.450.4
630-71921-240.50.450.4
720-107924-360.650.60.5
1080-140936-470.850.80.6
1410-179947-6010.90.7
1800- ir <60- ir <1.10.90.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

Kaupiamųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
60-892-3000
90-1193-4000
120-1494-5000
150-1795-60.050.050
180-2096-70.10.050
210-2397-80.150.150
240-2698-90.250.20.05
270-2999-100.250.250.1
300-32910-110.30.30.1
330-35911-120.30.30.15
360-38912-130.30.30.15
390-44913-150.30.30.15
450-56915-190.30.30.2
570-62919-210.30.30.25
630-71921-240.350.30.25
720-107924-360.50.450.35
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

Indėlių skaičiuoklės verslo klientams:

 

Terminuotųjų indėlių skaičiuoklė
Terminas dienomisTerminas mėnesiaisEURUSDGBP
30-591-2000
60-892-3000
90-1193-40.0500
120-1494-50.10.050
150-1795-60.150.10.05
180-2096-70.20.150.1
210-2397-80.250.250.1
240-2698-90.30.30.15
270-2999-100.350.350.2
300-32910-110.40.40.2
330-35911-120.40.40.25
360-38912-130.450.450.3
390-44913-150.450.450.3
450-56915-190.450.450.35
570-62919-210.450.450.4
630-71921-240.50.450.4
720-107924-360.650.60.5
1080-140936-470.850.80.6
1410-179947-6010.90.7
1800- ir <60- ir <1.10.90.8
Metinės palūkanos:0%
Sukaupiama suma per 1 mėnesį: 0
Bendra suma:0 EUR

 

 

 

 

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę