Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4461.4031.43861.3961.4406
BGN BGN11.9961.859001.9558
BYN BYN12.1872.041002.0917
CAD CAD11.421.3781.41221.37181.4222
CHF CHF11.0911.0591.08951.06091.0853
CNY CNY17.6616.931007.4041
CZK CZK127.5725.9527.43826.62727.038
DKK DKK17.5877.297.54647.33067.439
GBP GBP10.8650.8230.85250.8290.85
HRK HRK17.6927.164007.5355
HUF HUF1321.85299.7600314.29
ILS ILS14.1253.842004.0768
JPY JPY1125.5115.8123.71120.06122.61
NOK NOK19.1668.8069.12088.85129.0145
PLN PLN14.4954.3614.52154.37914.454
RON RON14.6384.278004.502
RUB RUB168.626468.2963.67168.19
SEK SEK19.8949.5069.84569.55469.7228
TRY TRY13.7933.462003.6676
USD USD11.0771.0351.06991.04251.0762
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę