Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5461.4711.52371.47871.5011
BGN BGN11.9961.839001.9558
BYN BYN12.3592.151002.305
CAD CAD11.5191.4451.49591.45311.4675
CHF CHF11.1881.1361.17411.14331.1588
CNY CNY18.2737.327007.8805
CZK CZK126.5825.0226.45425.67226.046
DKK DKK17.7427.2967.55237.33657.4407
GBP GBP10.9210.8680.89920.87440.8816
HRK HRK17.6367.037007.4843
HUF HUF1316.3291.500309.73
ILS ILS14.2593.675004.1755
JPY JPY1137.9127.2135.87131.86134.01
NOK NOK19.6979.1389.4649.18429.3193
PLN PLN14.3124.1414.33774.20114.2672
RON RON14.7374.323004.5967
RUB RUB171.4765.9771.12366.31268.8885
SEK SEK19.9259.3539.68699.40059.5358
TRY TRY14.3053.845004.1804
USD USD11.2431.1711.21331.17751.1961
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę