Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4621.4051.43931.39671.4162
BGN BGN12.0051.868001.9558
BYN BYN12.1972.03002.047
CAD CAD11.4381.3821.4181.37741.3953
CHF CHF11.0951.0521.08821.05961.0712
CNY CNY17.747.003007.3235
CZK CZK127.625.9827.44726.63527.021
DKK DKK17.6157.2817.54867.33287.4364
GBP GBP10.8870.8480.87710.85290.8679
HRK HRK17.7217.191007.5325
HUF HUF1315.6293.900307.79
ILS ILS14.1713.803004.0812
JPY JPY1124.6114.9122.78119.15121.1
NOK NOK19.2768.8699.19138.91979.036
PLN PLN14.4164.2854.43474.29514.3693
RON RON14.6614.299004.501
RUB RUB167.3162.1865.88461.42863.2426
SEK SEK19.7779.3479.66789.3829.5033
TRY TRY14.1723.564004.056
USD USD11.0971.0491.08711.05491.0684
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę