Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4221.3661.40081.35941.3816
BGN BGN11.9981.861001.9558
BYN BYN12.0861.927002.0564
CAD CAD11.4291.3731.40911.36891.3907
CHF CHF11.0881.0461.08111.05271.0649
CNY CNY17.6436.915007.2873
CZK CZK127.6225.9927.42626.61627.021
DKK DKK17.6127.2777.54157.32597.4344
GBP GBP10.8730.8350.86620.84230.845
HRK HRK17.5897.068007.4275
HUF HUF1315.4293.700308.59
ILS ILS13.9843.632003.9241
JPY JPY1124.8115.3120.81117.24119.04
NOK NOK19.0768.6778.99148.72568.8365
PLN PLN14.3544.2244.38024.24224.3107
RON RON14.6624.3004.517
RUB RUB164.159.2163.58259.28261.6435
SEK SEK19.8099.3789.71099.42399.5188
TRY TRY13.9223.351003.7991
USD USD11.0851.0381.07581.0441.0609
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę