Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.6141.5351.59031.54331.5585
BGN BGN11.9951.839001.9558
BYN BYN12.4292.215002.2888
CAD CAD11.5621.4861.53851.49451.5093
CHF CHF11.1981.1461.18451.15351.165
CNY CNY18.2717.326007.8447
CZK CZK125.9424.4225.81625.05325.413
DKK DKK17.7417.2957.55137.33557.4421
GBP GBP10.930.8770.90790.88290.8912
HRK HRK17.7117.107007.5635
HUF HUF1318.4293.400311.83
ILS ILS14.2693.767004.1753
JPY JPY1137.1126.4135.08131.09132.24
NOK NOK110.0889.5069.84569.55469.6608
PLN PLN14.2514.0824.2764.14144.2109
RON RON14.7794.361004.6434
RUB RUB172.4666.8872.10767.2369.4559
SEK SEK110.279.67810.02339.72719.8638
TRY TRY14.8464.329004.6826
USD USD11.2411.1691.2111.17521.1877
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę