Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5471.4721.52441.47941.5038
BGN BGN11.9961.839001.9558
BYN BYN12.1181.931002.0432
CAD CAD11.551.4751.52651.48291.5077
CHF CHF11.1121.0681.10451.07551.0888
CNY CNY18.0517.131007.6782
CZK CZK127.0125.4226.87526.08126.434
DKK DKK17.7037.2197.55027.33447.4415
GBP GBP10.9050.8480.88710.86260.8719
HRK HRK17.5726.978007.424
HUF HUF1314.1289.500307.4
ILS ILS14.0833.723004.0008
JPY JPY1128.3118.3126.41122.67124.38
NOK NOK19.6989.0899.51029.22929.4018
PLN PLN14.2264.1014.25154.11754.183
RON RON14.6994.288004.5568
RUB RUB165.7460.6965.42661.00163.7967
SEK SEK110.0659.4339.87099.57919.7275
TRY TRY14.1223.682003.9963
USD USD11.1581.0851.13531.10171.1196
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę