Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4761.4051.45591.41291.4219
BGN BGN11.9941.857001.9558
BYN BYN12.1161.933002.0103
CAD CAD11.5051.4321.48211.43971.4413
CHF CHF11.1011.0581.09271.06411.068
CNY CNY17.8447.097007.3666
CZK CZK127.3125.727.16726.36426.933
DKK DKK17.6227.2877.53517.31977.4369
GBP GBP10.870.8310.86130.83760.8372
HRK HRK17.6897.161007.4575
HUF HUF1317.829600314.18
ILS ILS14.0373.681003.9366
JPY JPY1124.1114.6121.27117.68116.72
NOK NOK19.5019.0849.43329.15449.2478
PLN PLN14.2834.1564.30884.1734.2727
RON RON14.6664.304004.5437
RUB RUB163.758.862.72958.48760.2565
SEK SEK19.8699.4369.77279.48399.639
TRY TRY14.0323.601003.9001
USD USD11.1121.0631.10111.06851.0698
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę