Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4581.3871.4351.39261.4132
BGN BGN11.9991.862001.9558
BYN BYN12.0661.924001.9922
CAD CAD11.4851.4131.461.41821.4387
CHF CHF11.0951.0521.08561.05721.07
CNY CNY17.8077.063007.4268
CZK CZK127.6125.9927.43226.62127.021
DKK DKK17.6377.3027.54647.33067.4356
GBP GBP10.8860.8470.87560.85150.8627
HRK HRK17.5817.061007.4178
HUF HUF1316.1294.400309.22
ILS ILS14.0243.669003.9322
JPY JPY1126.1116.5121.7118.1119.36
NOK NOK19.3828.9719.29949.02469.1478
PLN PLN14.3084.184.33484.19824.2685
RON RON14.7014.336004.5555
RUB RUB164.2259.2864.03459.70362.2001
SEK SEK19.769.3329.6629.37649.5095
TRY TRY14.0343.446003.9038
USD USD11.1051.0571.09351.06111.0786
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę