Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursų skaičiuoklė

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.6141.5361.59041.54341.572
BGN BGN11.9951.838001.9558
BYN BYN12.4582.241002.4605
CAD CAD11.5991.5211.5751.531.5614
CHF CHF11.181.1291.1671.13641.1505
CNY CNY18.1817.324007.7914
CZK CZK125.8524.3325.72624.96625.337
DKK DKK17.7437.3347.55347.33747.4469
GBP GBP10.9150.8630.89340.86880.8794
HRK HRK17.5816.986007.4365
HUF HUF1319.2294.200312.88
ILS ILS14.3713.771004.2918
JPY JPY1135.3124.8133.38129.43131.28
NOK NOK110.0349.5039.79249.5039.677
PLN PLN14.2364.0494.24064.1074.1698
RON RON14.7924.374004.655
RUB RUB172.6967.1571.64766.80169.448
SEK SEK110.4529.910.20119.899510.0583
TRY TRY14.84.288004.6575
USD USD11.2791.2051.24781.2111.2299
Rezultatas:0Susisiekite

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę