Prev
Next
A+ a-

Autentifikavimo paslauga

autentifikavimo_paslauga

Medicinos banko teikiama autentifikavimo internetu paslauga suteikia galimybę saugiai, greitai ir patikimai elektroninių paslaugų (internetinių parduotuvių, paslaugų portalų ir kt.) teikėjams nustatyti ir patvirtinti savo vartotojų – fizinių asmenų tapatybę!

 

Pagrindiniai autentifikavimo paslaugos privalumai:

  • Vartotojui, kuris nori prisijungti ar patvirtinti tapatybę Jūsų elektroninių paslaugų portale – nereikia atlikti jokio mokėjimo. Jam pakanka prisijungti prie Medicinos banko Internetinės bankinės sistemos ir sutikti, kad jo asmens duomenys bus saugiai (naudojant patikimas duomenų šifravimo technologijas) persiųsti į Jūsų nurodytą paslaugų portalą ar elektroninę parduotuvę. Po šio veiksmo – vartotojas bus peradresuotas atgal į Jūsų portalą.
  • Vartotojai prie Jūsų turimo elektroninių paslaugų portalo galės prisijungti naudodami visas Medicinos banke naudojamas autorizavimo priemones – t. y. ne tik naudodami stacionarų ir mobilų elektroninius parašus – bet ir PIN / TAN korteles.
  • Tapatybės patvirtinimas galimas tai atliekant per kompiuterį, išmanųjį telefoną ar kitą mobilųjį įrenginį.
  • Jūsų interneto svetainė bus įtraukta į Medicinos banke teikiamų E. paslaugų sąrašą.
  • Vartotojui autentifikavimas ir prisijungimas nieko nekainuoja!

 

Autentifikavimo paslauga – tai vartotojo, turinčio sąskaitą Medicinos banke ir besijungiančio prie Jūsų interneto svetainės, asmens tapatybės nustatymas naudojantis Kliento pateiktais Medicinos bankui duomenimis.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę