Prev
Next
A+ a-

Išankstinis aprūpinimas grynaisiais eurais

Nuo euro įvedimo dienos pirmosiomis 2015 m. savaitėmis atsiskaitant grynaisiais pinigais grąža bus duodama tik eurais, išskyrus kelias Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatyme numatytas išimtis.  Todėl įmonėms svarbu iš anksto pakankamai apsirūpinti mažųjų  nominalų eurų banknotais bei eurų monetomis grąžai.

 

Rekomendacijas verslui dėl grynųjų pinigų valdymo euro įvedimo metu galite rasti www.euro.lt bei Lietuvos banko parengtoje informacijoje Aštuoni žingsniai verslininkams pasirengti naudoti grynuosius eurus ir jais apsirūpinti.

 

Lietuvos banko valdyba patvirtino Grynųjų pinigų keitimo gaires, kuriose nurodyti grynųjų pinigų keitimo įvedant eurą proceso dalyviai ir jų funkcijos, apsirūpinimo eurais, eurų ir litų tvarkymo bei kiti su grynųjų pinigų keitimu susiję principai.

 

Siekdami patenkinti Jūsų kaip UAB Medicinos banko kliento poreikius, maloniai prašome  iki 2014 m. gruodžio 19 d. pateikti el. paštu  [email protected], banko padalinyje arba per internetinę bankinę sistemą (IBS) išankstinį euro banknotų ir monetų užsakymą.
Užsakymo formos:
- juridiniams asmenims (WORD arba PDF formatu);
- fiziniams asmenims, vykdantiems individualią veiklą (WORD arba PDF formatu).

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad teisę iš UAB Medicinos banko įsigyti eurų banknotų ir monetų bei eurų monetų rinkinius Jūs įgysite tik sudarę su UAB Medicinos banku sutartį dėl išankstinio antrinio eurų banknotų ir monetų paskirstymo. Išankstinio eurų banknotų ir monetų paskirstymo sutartys bus pasirašomos nuo 2014 m. spalio 1d. iki 2014 m. gruodžio 22 d.

 

Jei turite klausimų dėl išankstinio aprūpinimo grynaisiais eurais, maloniai prašome rašyti el. paštu [email protected] arba skambinti darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val. tel. Nr.8 626 52 100.

 


 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę