Prev
Next
A+ a-

Kreditas apyvartinių lėšų papildymui

Kreditas skirtas vienkartiniam įmonės apyvartinių lėšų trūkumui finansuoti arba plėtros planams įgyvendinti. Kreditas padės greitai reaguoti į rinkos pokyčius, konkurentų veiksmus ar subalansuoti laikinus įmonės piniginių srautų sutrikimus.

 

Kredito apyvartinių lėšų papildymui suteikimo sąlygos:

  • kredito terminas – iki 3 metų;
  • kreditai suteikiami eurais;
  • kreditas bankui grąžinamas lygiomis ar skirtingų dydžių dalimis pagal kliento ir banko suderintą kredito grąžinimo grafiką, priklausomai nuo Jūsų piniginių srautų, sezoniškumo ir kt.;
  • kredito grąžinimui užtikrinti gali būti įkeičiamas nekilnojamasis ar kitas turtas, pateikiamos UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) ar UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) garantijos. Siūlomas įkeisti nekilnojamasis ar kilnojamasis turtas turi būti įvertintas nepriklausomų turto vertintojų.

 

Kaip gauti kreditą apyvartinių lėšų papildymui?

Jeigu nusprendėte gauti kreditą, paskambinkite informacijos telefonu ir susitarkite dėl susitikimo su banko specialistu arba užpildę paraišką atvykite į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar filialą konsultacijai. Atvykstant konsultacijai rekomenduojama turėti paraiškoje nurodytus dokumentus.
Užpildyti paraišką kreditui gauti

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę