Prev
Next
A+ a-

Kredito linija

Kredito linija – tai trumpalaikio kreditavimo forma, kai klientui suteikiama teisė naudotis kredito linijos lėšomis pagal poreikį: grąžinti bankui visą ar dalį panaudotos kredito linijos sumos ir vėl paimti visą ar dalį kredito linijos sumos, neviršijant kredito sutartyje nustatyto maksimalaus kredito linijos limito. Kredito linija skirta apyvartinių lėšų trūkumui finansuoti, taip pat garantijoms teikti, dokumentinimas akredityvams leisti.

 

Kodėl verta rinktis kredito liniją:

  •  kredito linijos lėšas galite naudoti pagal poreikį: pasiskolinti ir grąžinti kredito linijos sumas be jokių mokesčių;
  • palūkanas mokėsite tik nuo panaudotos kredito linijos limito sumos;
  • galimybė kredito linijos limitą naudoti ir kitiems produktams: garantijoms teikti, dokumentiniams akredityvams leisti.

 

Kredito linijos suteikimo sąlygos:

  • kredito linijos terminas – iki 3 metų;
  • kredito linija suteikiama eurais;
  • lankstus kredito linijos grąžinimo grafikas: galimybė kredito liniją grąžinti termino gale arba nustatyti indiviualų kiekvienam klientui kredito linijos limito mažinimo grafiką;
  • kredito grąžinimui užtikrinti gali būti įkeičiamas nekilnojamasis ar kitas turtas, pateikiama Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) garantija. Siūlomas įkeisti nekilnojamasis ar kilnojamasis turtas turi būti įvertintas nepriklausomų turto vertintojų.

 

Kaip gauti kredito liniją?

Jeigu nusprendėte gauti kreditą, paskambinkite informacijos telefonu ir susitarkite dėl susitikimo su banko specialistu arba užpildę paraišką atvykite į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar filialą konsultacijai. Atvykstant konsultacijai rekomenduojama turėti paraiškoje nurodytus dokumentus.
Užpildyti paraišką kredito linijai gauti

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę