Prev
Next
A+ a-

Kreditas investicijoms

Kreditas skirtas investicijoms ir ūkio plėtojimui: nekilnojamajam turtui įsigyti ar statyti (rekonstruoti), įrengimams, gamybinėms linijoms, žemės ūkio technikos ar technologijos atnaujinimui, kitiems žemės ūkio verslo vystymo projektams finansuoti.

 

Kredito investicijoms suteikimo sąlygos:

  • Suma – minimali / maksimali suma nenustatoma, priklauso nuo investicinio projekto apimties, kliento dalyvavimo projekte nuosavomis lėšomis,  finansinių galimybių grąžinti kreditą, prognozuojamų piniginių srautų ir pateikiamų užtikrinimo priemonių.
  • Kredito terminas – kreditas investicijoms teikiamas iki 7 metų laikotarpiui. Išimtinais atvejais didelės apimties investiciniai projektai gali būti finansuojami  iki 15 metų laikotarpiui.
  • Valiuta – eurai.
  • Kreditas bankui grąžinamas lygiomis ar skirtingų dydžių dalimis pagal kliento ir banko suderintą grafiką, atsižvelgiant į sezoniškumą ir kitus kredito grąžinimo šaltinius (pvz. gaunamas išmokas ar paramą).
  • Gali būti nustatytas Jums priimtinas kredito grąžinimo atidėjimas iki investicinio projekto įgyvendinimo datos.
  • Kredito grąžinimui užtikrinti gali būti įkeičiamas nekilnojamasis ar kitas turtas, pateikiama UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) garantija. Siūlomas įkeisti nekilnojamasis ar kilnojamasis turtas turi būti įvertintas nepriklausomų turto vertintojų.

 

Kaip gauti kreditą?

Jeigu nusprendėte gauti kreditą, paskambinkite informacijos telefonu ir susitarkite dėl susitikimo su banko specialistu arba užpildę paraišką atvykite į artimiausią filialą, klientų aptarnavimo skyrių ar poskyrį konsultacijai. Būtina turėti kredito paraiškoje nurodytus dokumentus.
Užpildyti paraišką kreditui gauti

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę