Prev
Next
A+ a-

Vekselis

Vekselis – tai nustatytos formos vertybinis popierius, kuris išrašomas LR įsakomųjų ir paprastųjų vekselių įstatymo nustatyta tvarka ir kuriuo jį išrašęs asmuo be sąlygų įsipareigoja sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui.

 

Siūlome pasinaudoti vekselių paslauga ir gauti greitą verslo finansavimą be turto įkeitimo. Vekseliai perkami iš esamų ir naujų banko klientų verslo apimčių plėtrai, veiklos piniginių srautų subalansavimui.

 

Vekselio pirkimo sąlygos:

  • vekselio pirkimo terminas – iki 6 mėnesių, priklausomai nuo generuojamų pinigų srautų iš veiklos arba konkretaus grąžinimo šaltinio (pvz. apmokėjimo pagal kontraktą);
  • suma – iki 100 000 Eur (išskirtiniais atvejais gali būti ir didesnė), bet ne daugiau kaip 50 % nuo paskutinių 6 mėn.  vidutinės mėnesio apyvartos. Šis apribojimas gali būti netaikomas, kai yra konkretus vekselio apmokėjimo šaltinis;
  • palūkanos – pagal susitarimą;
  • užtikrinimo priemonės – vekselis perkamas be turto įkeitimo. Vekselio laiduotojas/laiduotojai turi būti fizinis ir/ar juridinis asmuo, disponuojantis be apribojimų nekilnojamuoju turtu.

 

Kaip parduoti savo išrašytą vekselį bankui?

Jeigu nusprendėte parduoti vekselį bankui, paskambinkite informacijos telefonu ir susitarkite dėl susitikimo su klientų vadybininku arba užpildę paraišką vekseliui atvykite į artimiausią filialą, klientų aptarnavimo skyrių ar poskyrį konsultacijai. Kartu su savimi būtina turėti paraiškoje nurodytus dokumentus.

 

Užpildyti paraišką vekseliui parduoti

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę