Prev
Next
A+ a-

Parduodamas turtas

parduodamas

Medicinos bankas yra įsteigęs šias dukterines įmones: UAB „MB turtas“, UAB „MB valda“, UAB „MB investicijos“ ir UAB "TG Invest-1". Dukterinių įmonių tikslas – turtų įsigijimas, kurie buvo naudojami užstatams, banko paskoloms gauti, jų efektyvus valdymas ir plėtra. Šį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos objektai ir įvairios paskirties žemės sklypai.

 

Dukterinių įmonių siūlomam turtui nuimti visi buvę teisiniai apsunkinimai ir įsipareigojimai, todėl  pirkėjai gali lengvai įsigyti turtus. Dukterinės įmonės nuolatos bendradarbiauja su architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, statybos bendrovėmis ir teisininkais. Profesionalaus turto valdymo dėka siekiame ne tik išlaikyti nekilnojamojo turto vertę, bet ir ją padidinti.

 

www.mbturtas.lt interneto puslapyje rasite parduodamų ir nuomojamų gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų sąrašą.

 

Medicinos bankas išskirtinėmis sąlygomis suteikia paskolas www.mbturtas.lt svetainėje skelbiamo parduodamo turto pirkėjams:

  • finansuojama suma – ne daugiau 85 proc. turto kainos;
  • palūkanų norma – 12 mėnesių nuo sandorio sudarymo nustatomos 1 proc. dydžio metinės palūkanos, vėliau nustatomos ne mažesnės kaip 2 proc.  dydžio metinės palūkanos;
  • sutarties parengimo (administravimo) mokestis – netaikomas;
  • įsipareigojimo mokestis nuo nepanaudotos kredito sumos – netaikomas;
  • mokestis už prieš terminą grąžintą kreditą/sumokėtą lizingo įmoką – netaikomas;
  • perkamo/lizinguojamo turto vertinimas – nereikalaujamas.

 

 Dėl išsamesnės informacijos skambinkite nurodytais kontaktais:

+370 612 35 933,

+370 620 74 791,

+370 5 264 4847.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę