Prev
Next
A+ a-

Parduodamas turtas

parduodamas

Medicinos bankas yra įsteigęs šias dukterines įmones: UAB „MB turtas“, UAB „MB valda“, UAB „MB investicijos“ ir UAB "TG Invest-1". Dukterinių įmonių tikslas – turtų įsigijimas, kurie buvo naudojami užstatams, banko paskoloms gauti, jų efektyvus valdymas ir plėtra. Šį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos objektai ir įvairios paskirties žemės sklypai.

 

Dukterinių įmonių siūlomam turtui nuimti visi buvę teisiniai apsunkinimai ir įsipareigojimai, todėl  pirkėjai gali lengvai įsigyti turtus. Dukterinės įmonės nuolatos bendradarbiauja su architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, statybos bendrovėmis ir teisininkais. Profesionalaus turto valdymo dėka siekiame ne tik išlaikyti nekilnojamojo turto vertę, bet ir ją padidinti.

 

www.mbturtas.lt interneto puslapyje rasite parduodamų ir nuomojamų gyvenamosios ir komercinės paskirties objektų sąrašą.

 

UAB Medicinos bankas išskirtinėmis sąlygomis suteikia paskolas 

www.mbturtas.lt svetainėje skelbiamo parduodamo turto pirkėjams:

  • metinės palūkanos – pirmais metais nuo sandorio sudarymo taikomos 0 proc. metinės palūkanos, kitais metais pagal susitarimą;
  • sutarties administravimo mokestis – netaikomas;
  • mokestis už prieš terminą grąžintą kreditą/sumokėtą lizingo įmoką – netaikomas;
  • finansuojama – iki 90 proc. perkamo turto kainos;
  • turto vertinimo ataskaita – nereikalaujama.

 

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite nurodytais kontaktais:

+370 612 35 933,

+370 620 74 791,

+370 5 264 4847.

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę