Prev
Next
A+ a-

Periodiniai mokėjimo nurodymai

periodines-iplaukos

Periodinis mokėjimas – tai kliento nurodymas bankui iš savo sąskaitos pervesti lėšas į kitą (savo ar kito asmens) sąskaitą nurodytu periodiškumu ir rekvizitais. Šis mokėjimo būdas dažnai naudojamas kredito grąžinimui, lizingo, draudimo įmokoms sumokėti, taupymui,- kaupiamojo, vartotojiško indėlio papildymui, nes tokiais atvejais periodiškai pervedama pastovi (vienoda) suma.

Periodiškai gali būti pervedama ne tik pastovi suma, bet ir visas sąskaitoje esantis lėšų likutis, procentas nuo sąskaitoje esančio lėšų likučio arba suma, viršijanti Jūsų pasirinktą sąskaitos limitą.

 

Periodinį mokėjimą galite susikurti IBS atlikę mokėjimą, tereikia pažymėti „Užpildyti periodiškumo duomenis“ ir, pasirinkti mokėjimo atlikimo dažnumą (detalesnį paaiškinimą kaip tai atlikti žr. Pagalba).

 

Dėl šios paslaugos suteikimo taip pat galite kreiptis į artimiausią filialą arba klientų aptarnavimo skyrių ir užpildyti prašymą/paraišką. Jeigu neturite banko sąskaitos, vykdami į banko padalinį su savimi turėkite asmens tapatybę liudijančius dokumentus (nuorodą į banko sąskaitos atidarymas ir IBS).

 

 

 

 

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę