Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Keičiant valiutą, kurios suma yra 1 000 EUR ir daugiau, palankesnį valiutos keitimo kursą galite suderinti tel. +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:30 val., V 8:00-15:30 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5881.5111.56211.51591.5382
BGN BGN11.9941.838001.9558
BYN BYN12.4392.224002.3745
CAD CAD11.5621.4871.53641.49241.507
CHF CHF11.1961.1441.18121.15021.1669
CNY CNY18.1717.237007.8022
CZK CZK126.224.6626.07725.30625.678
DKK DKK17.7427.2957.55457.33857.4443
GBP GBP10.9190.8660.89590.87120.8825
HRK HRK17.6937.09007.5465
HUF HUF1320.4295.300313.43
ILS ILS14.2323.734004.1634
JPY JPY1136.7126.1134.52130.55132.45
NOK NOK110.2619.66910.01279.71679.7828
PLN PLN14.2664.0974.27314.13854.2167
RON RON14.7664.35004.6332
RUB RUB172.7867.2471.58466.74369.5043
SEK SEK110.4069.80610.14319.84339.9583
TRY TRY14.6954.194004.5603
USD USD11.2251.1541.19341.15821.1806
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę