Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5521.4761.52751.48231.5055
BGN BGN11.9921.836001.9558
BYN BYN12.3482.14002.3124
CAD CAD11.531.4551.50681.46381.4765
CHF CHF11.1881.1361.17391.14311.1597
CNY CNY18.1997.262007.8217
CZK CZK126.1524.6126.00225.23425.69
DKK DKK17.7417.2957.54347.32787.4438
GBP GBP10.9310.8770.90620.88120.8962
HRK HRK17.6447.044007.5065
HUF HUF1313.3288.700308.13
ILS ILS14.23.624004.1217
JPY JPY1137.8127.1135.56131.56133.75
NOK NOK19.7829.2189.55299.27059.4145
PLN PLN14.2854.1154.30224.16664.2363
RON RON14.7294.316004.5971
RUB RUB170.2264.8270.05565.31767.8679
SEK SEK110.0049.4269.76539.47679.6445
TRY TRY14.4433.969004.3289
USD USD11.2261.1551.1951.15961.1818
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę