Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4591.3881.43811.39551.4182
BGN BGN11.9961.859001.9558
BYN BYN12.0681.926001.9922
CAD CAD11.4891.4161.46631.42431.4448
CHF CHF11.0921.0491.08491.05651.0718
CNY CNY17.8067.063007.4406
CZK CZK127.5625.9427.42726.61627.021
DKK DKK17.6257.2917.54747.33167.4378
GBP GBP10.8880.8490.87910.85480.866
HRK HRK17.5637.044007.4198
HUF HUF1316.8295.100309.81
ILS ILS14.0043.65003.9347
JPY JPY1125.1115.4122.06118.45120.09
NOK NOK19.4078.9949.31489.03949.1793
PLN PLN14.3054.1774.33074.19434.2695
RON RON14.6884.324004.5527
RUB RUB163.9659.0463.65759.35261.6859
SEK SEK19.7589.3299.66249.37689.5373
TRY TRY14.0173.432003.9176
USD USD11.1071.0581.09621.06381.0805
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę