Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4991.4261.47691.43331.4629
BGN BGN11.9951.858001.9558
BYN BYN12.0591.896002.0432
CAD CAD11.5331.4581.50981.46661.4914
CHF CHF11.1061.0631.09891.07011.0831
CNY CNY17.8877.136007.5367
CZK CZK127.3925.7827.25626.45126.922
DKK DKK17.6267.2917.54757.33177.4383
GBP GBP10.8620.8250.8540.83050.8447
HRK HRK17.6057.083007.464
HUF HUF1319.2297.300312.38
ILS ILS14.0273.672003.9588
JPY JPY1126.4116.7123.37119.73121.76
NOK NOK19.5879.1669.49389.21329.3243
PLN PLN14.274.1434.29514.15994.2224
RON RON14.6734.31004.5348
RUB RUB164.5559.5964.2459.89562.1061
SEK SEK19.8899.4549.79219.50279.6318
TRY TRY13.9863.561003.8756
USD USD11.1171.0681.1061.07341.093
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę