Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur, galimas palankesnis valiutos keitimo kursas. Kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Turite verslo partnerių užsienio šalyse – pasitarkite dėl galimybės keisti valiutą palankesniu kursu pavedimu, kreipkitės telefonu 8 800 60 700.

 

Litų į eurus keitimas
Iki 2016 m. gruodžio 31 d. litų banknotai į eurus keičiami visuose Medicinos banko padaliniuose kursu 3,4528 lito už 1 eurą, taikant mokestį už valiutos pirkimo-pardavimo operaciją grynaisiais pinigais.

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4561.4131.44861.40581.4408
BGN BGN11.971.835001.9558
BYN BYN12.2072.06002.0917
CAD CAD11.4331.3911.42271.38211.4242
CHF CHF11.0961.0641.09431.06551.0834
CNY CNY17.6796.948007.3836
CZK CZK127.5725.9527.42826.61727.036
DKK DKK17.5877.297.54447.32887.4378
GBP GBP10.8640.830.85780.83410.851
HRK HRK17.597.07007.5378
HUF HUF1315.48293.8300312.98
ILS ILS14.1153.833004.0809
JPY JPY1124.9115.2123.11119.47122.42
NOK NOK19.1478.7899.09858.82958.9908
PLN PLN14.4954.3614.51594.37374.428
RON RON14.5744.219004.498
RUB RUB170.5965.8869.63664.92768.3924
SEK SEK19.9269.5379.84519.55419.7735
TRY TRY13.7013.377003.6683
USD USD11.0841.0421.07651.04891.073
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę