Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5321.4581.50961.4651.483
BGN BGN12.0051.848001.9558
BYN BYN12.3072.124002.2737
CAD CAD11.5321.4581.5071.4641.4859
CHF CHF11.1641.1181.15391.12371.1287
CNY CNY18.2787.332007.8332
CZK CZK126.7425.1626.54125.75626.108
DKK DKK17.6777.3057.56197.34577.4363
GBP GBP10.9430.8980.92930.90370.9119
HRK HRK17.5886.993007.402
HUF HUF1311.1286.700303.56
ILS ILS14.3643.765004.2535
JPY JPY1132.4122.1130.48126.62128.02
NOK NOK19.6229.1559.46649.18669.3183
PLN PLN14.3144.1434.33944.20284.2807
RON RON14.7514.335004.59
RUB RUB171.0566.1872.17967.29869.7304
SEK SEK19.8299.3529.6719.38529.537
TRY TRY14.283.823004.1376
USD USD11.2111.1581.19921.16381.174
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę