Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5371.4621.5181.47321.4819
BGN BGN12.0191.86001.9558
BYN BYN12.1972.023002.0855
CAD CAD11.5391.4641.5181.47461.4895
CHF CHF11.111.0671.10471.07571.0883
CNY CNY18.1377.207007.6853
CZK CZK126.8425.2626.75325.96226.27
DKK DKK17.6187.2847.5537.3377.4357
GBP GBP10.9080.8680.89950.87470.8837
HRK HRK17.6527.052007.407
HUF HUF1319.3294.300309.4
ILS ILS14.0683.709003.9663
JPY JPY1130.6120.5129.25125.43126.16
NOK NOK19.7659.3369.67759.39159.52
PLN PLN14.2664.1394.29854.16314.2151
RON RON14.7674.351004.5635
RUB RUB169.2963.9669.56964.86466.553
SEK SEK19.9949.5559.91269.61969.7678
TRY TRY14.0793.643003.9525
USD USD11.1611.111.15171.11771.1278
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę