Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 6 000 EUR ekvivalentu.

 

Jei keičiamos užsienio valiutos suma grynaisiais pinigais yra didesnė negu 3000 Eur arba pageidaujate pasitarti dėl galimybės keisti valiutą pavedimu,

kreipkitės dėl palankesnio valiutos keitimo kurso:

  • telefonu 8 800 60 700 visą parą,
  • arba telefonu +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:00 val., V 8:00-15:00 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.4221.3661.40081.35941.3816
BGN BGN11.9981.861001.9558
BYN BYN12.0861.927002.0564
CAD CAD11.4291.3731.40911.36891.3907
CHF CHF11.0881.0461.08111.05271.0649
CNY CNY17.6436.915007.2873
CZK CZK127.6225.9927.42626.61627.021
DKK DKK17.6127.2777.54157.32597.4344
GBP GBP10.8730.8350.86620.84230.845
HRK HRK17.5897.068007.4275
HUF HUF1315.4293.700308.59
ILS ILS13.9843.632003.9241
JPY JPY1124.8115.3120.81117.24119.04
NOK NOK19.0768.6778.99148.72568.8365
PLN PLN14.3544.2244.38024.24224.3107
RON RON14.6624.3004.517
RUB RUB164.159.2163.58259.28261.6435
SEK SEK19.8099.3789.71099.42399.5188
TRY TRY13.9223.351003.7991
USD USD11.0851.0381.07581.0441.0609
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę