Prev
Next
A+ a-

Tarptautiniai mokėjimo nurodymai

tarpt. mok.nur.

Informuojame, kad remiantis Lietuvos Respublikos mokėjimų įstatymo pakeitimo įstatymu, nuo 2010-03-15 tarptautiniai pervedimai į Europos Sąjungos šalis, Norvegiją, Islandiją ir Lichtenšteiną (EEE) eurais ir šių šalių nacionalinėmis valiutomis vykdomi, kai banko mokesčius moka ir mokėtojas, ir gavėjas (SHA). Tarptautiniai pervedimai į EEE šalis eurais ir šių šalių nacionalinėmis valiutomis, jei banko mokesčius moka tik gavėjas (BEN) arba tik mokėtojas (OUR), nevykdomi.

 

Tarptautinis lėšų pervedimas vykdomas pateikus banke ar internetinėje bankinėje sistemoje tarptautinį mokėjimo nurodymą pervesti lėšas eurais ar užsienio valiuta į gavėjo sąskaitą, esančią užsienio banke.

 

Išsiuntus mokėjimo nurodymą iš banko, tolimesnis jo vykdymas priklauso nuo užsienio bankų mokėjimų vykdymų sąlygų ir terminų.

 
 Tarptautinių lėšų pervedimo eurais ir JAV doleriais sąlygos:

  • Paprastas mokėjimo nurodymas iš banko korespondentinės sąskaitos įvykdomas ne vėliau kaip po dviejų banko darbo dienų. Tarptautinis mokėjimo nurodymas (pavedimas)  eurais į EEE šalis pateiktas banko darbo dieną banke iki 17.00 val., elektroniniais kanalais – iki 17.30 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas kitą banko darbo dieną, išskyrus SEPA kredito pavedimus.
  • Skubus mokėjimo nurodymas eurais ir JAV doleriais, pateiktas banko darbo dieną iki 16.00 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas kitą banko darbo dieną. Tarptautinis mokėjimo nurodymas (pavedimas)  eurais į EEE šalis pateiktas banko darbo dieną banke iki 14.30 val., elektroniniais kanalais – iki 15.00 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas tą pačią banko darbo dieną.
  • Labai skubus mokėjimo nurodymas eurais ir JAV doleriais, pateiktas iki 14.00 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas tą pačią banko darbo dieną. Tarptautinis mokėjimo nurodymas (pavedimas) eurais į EEE šalis vykdomas kaip skubus.

 
Tarptautinių lėšų pervedimų kitomis valiutomis sąlygos:
 

  • Paprastas mokėjimo nurodymas iš banko korespondentinės sąskaitos įvykdomas ne vėliau kaip po dviejų banko darbo dienų.
  • Skubus mokėjimo nurodymas kitomis valiutomis, pateiktas banko darbo dieną iki 14 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas kitą banko darbo dieną.
  • Labai skubus mokėjimo nurodymai kitomis valiutomis, pateiktas iki 10 val., iš banko korespondentinės sąskaitos atliekamas tą pačią banko darbo dieną.
  • Lėšos į gavėjo sąskaitą Medicinos banke įskaitomos ne vėliau kaip kitą darbo dieną po to, kai lėšos yra įskaitytos į banko korespondentinę sąskaitą.

 
Papildomos sąlygos tarptautiniams lėšų pervedimams rubliais
 
Atliekant tarptautinius lėšų pervedimus rubliais, reikia užpildyti šiuos duomenis:
Gavėjo banko duomenys:
Banko BIK kodas (9 skaičiai).
Korespondentinė sąskaita (20 skaičių) prasideda skaičiumi 3, paskutiniai skaitmenys sutampa su trim paskutiniais gavėjo banko kodo (BIC) skaitmenimis.
 Gavėjo duomenys:
Gavėjo INN (10 skaičių) numeris, jei gavėjas įmonė.
Jei gavėjas privatus asmuo, turi būti nurodomas vardas, pavardė, adresas (gatvė, miestas, šalis).
Gavėjo sąskaita (20 skaičių) ir prasideda skaičiumi 4.

Mokėjimo paskirtis:
VO kodas (valiutinės operacijos) (5 skaičiai).
Tiksli mokėjimo paskirtis rusų kalba.

 

Išsiunčiant tarptautinius mokėjimo pavedimus rusiškais rubliais (RUB), rusišką tekstą reikia pildyti lotyniškomis raidėmis, naudojant transliteracijos lentelę:

A

Б

В

Г

Д

Е

Ё

A

B

V

G

D

E

o

 

 

 

 

 

 

 

Ж

З

И

Й

К

Л

М

J

Z

I

i

K

L

M

 

 

 

 

 

 

 

Н

О

П

Р

С

Т

У

N

O

P

R

S

T

U

 

 

 

 

 

 

 

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Щ

Ъ

F

H

C

c

Q

q

x

 

 

 

 

 

 

 

Ы

Ь

Э

Ю

Я

  

Y

X

e

u

a

  

 
 
Medicinos banko BANKŲ KORESPONDENTŲ sąrašas
 
Tarptautinio mokėjimo nurodymo vykdymo sąlygos
 

Kaip atlikti tarptautinį pervedimą?

Jei pageidaujate atlikti tarptautinį pervedimą, atvykite į artimiausią  filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį. Būtina turėti visus dokumentus, reikalingus banko sąskaitai atidaryti.
Atlikti tarptautinį pavedimą taip pat galite internetinėje bankinėje  sistemoje (IBS).

Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę