Mobiliosios programėlės privatumo politika

1. Kada galite naudotis UAB Medicinos bankas Mobiliąja programėle?

Mobiliąja programėle galite naudotis, jeigu:

2. Koks šios privatumo politikos tikslas?

Mobiliosios programėles paslaugos yra personalizuotos, todėl paslaugos teikimo metu naudojami Jūsų  asmens duomenys ir kita Jūsų UAB Medicinos bankas pateikta informacija.
Šios privatumo politikos tikslas  – sudaryti Jums galimybes suprasti, kokie Jūsų, kaip Mobilios programėlės naudotojo, duomenys yra renkami, kaip jie saugomi, tvarkomi ir kur naudojami.
UAB Medicinos bankas gerbia Jūsų privatumą ir užtikrina, kad Jūsų pateikti UAB Medicinos bankas duomenys bus renkami ir naudojami tik šioje privatumo politikoje nustatyta tvarka.

3. Kokių duomenų tvarkymas būtinas Mobiliosios programėlės paslaugų teikimui?

Mobilios programėlės vartotojo tvarkomų duomenų (toliau - duomenys) apimtis:

4. Kokiu tikslu naudojami aukščiau nurodyti duomenys?

Duomenys gali būti naudojami, siekiant:

5. Kokiu pagrindu tvarkomi aukščiau nurodyti duomenys?

Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, UAB Medicinos bankas Mokėjimo paslaugų taisyklės, Elektroninių paslaugų teikimo sąlygos, taip pat tarp vartotojo ir banko sudaryta (-os) sutartis (-ys), Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
Įdiegdami Mobiliąją programėlę savo mobiliajame įrenginyje ir naudodamiesi jos paslaugomis bei suteikdami UAB Medicinos bankas informaciją apie save, Jūs neatšaukiamai sutinkate su Jūsų pateiktų UAB Medicinos bankas duomenų tvarkymu ir šios privatumo politikos nuostatomis (išskyrus duomenų tvarkymo veiksmus, kuriems LR teisės aktai numato būtiną atskirą, jei reikia atskiro, Jūsų sutikimo).

6. Kur galite rasti daugiau informacijos apie Mobiliosios programėlės naudojimą?

Daugiau informacijos apie Mobiliąją programėlę ir jos funkcionalumą galite rasti:

7. Ką dar turėtume žinoti naudodamiesi Mobiliąja programėle?

Šioje privatumo politikoje pateikta informacija, įskaitant informaciją apie Jūsų pateiktų duomenų  tvarkymą, yra susijusi tik su Mobiliosios programėlės naudojimu. Jums naudojantis kitomis UAB Medicinos bankas paslaugomis, Jūsų asmens duomenys ir kita informacija tvarkoma, vadovaujantis tokių paslaugų teikimo taisyklėmis ir LR teisės aktais.

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku