Kaip vykdyti tarptautinį pervedimą Rusijos rubliais?

Vykdant mokėjimo nurodymą Rusijos rubliais papildomai reikia užpildyti šiuos duomenis:
Gavėjo banko duomenys:
  • Banko BIK kodas (9 skaičiai)

  • Korespondentinė sąskaita (20 skaičių) prasideda skaičiumi 3, paskutiniai skaitmenys sutampa su trimis paskutiniais gavėjo banko kodo (BIC) skaitmenimis

Gavėjo duomenys:
  • Gavėjo INN (10 skaičių) numeris, jei gavėjas įmonė

  • Jei gavėjas privatus asmuo, turi būti nurodomas vardas, pavardė, adresas (gatvė, miestas, šalis)

  • Gavėjo sąskaita (20 skaičių) ir įprastai prasideda skaičiumi 4 (bankų korespondentinės sąskaitos prasideda skaičiumi 3)

Mokėjimo paskirtis:
  • VO kodas (valiutinės operacijos) (5 skaičiai). Tiksli mokėjimo paskirtis rusų kalba, nurodant už kokias prekes ar paslaugas ar kokiu tikslu atliekamas mokėjimas, kontrakto ar sąskaitos-faktūros (invoice) ar kito dokumento pagal kurį vykdomas mokėjimas numeris ir data

Rusijos rublių (RUB) mokėjimo nurodymo rusų kalbos rusišką tekstą reikia pildyti lotyniškomis raidėmis, naudojant transliteracijos lentelę:

А - A, Б - B, B - V, Г - G, Д - D, E - E, Ё - o, Ж - J, З - Z, И - I, К - K, Л - L, M - M, H - N, O - O, П - P, 
P - R, C - S, T - T, У - U, Ф - F, X - H, Ц - C, Ч - c, Ш - Q, Щ - q, Ъ - x, Ы - Y, Ь - X, Э - e, Ю - u, Я - a

Turite klausimų?

Užpildykite klausimo formą

Laukas yra privalomas

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku