Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie mokėjimai gali būti atliekami?

  • Pervedimas banko viduje – tai pinigų pervedimai tarp Medicinos banko sąskaitų (savų ar priklausančių kitiems asmenims).

  • Paprastas SEPA mokėjimas – tai SEPA reikalavimus atitinkantis mokėjimas į EEE (Europos ekonominės erdvės) šalis (Europos Sąjungą, Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną) ir Jungtinę Karalystę, Šveicariją, Andorą, Gibraltarą, Monaką, San Mariną, Vatikaną.

  • Skubus Europinis mokėjimas į SEPA šalių bankus. Mokėjimas vykdomas per realaus laiko mokėjimų sistemą eurais Target2 arba per banko korespondento sąskaitą. Skubus Europinis mokėjimas įvykdomas greičiau nei paprastas SEPA mokėjimas, nes vykdomas nedelsiant, o ne tik kelis kartus per dieną nustatytu atsiskaitymo laiku.

  • Periodiniai mokėjimai – tai kliento nurodymu banko atliekami reguliarūs paprasti SEPA mokėjimai į gavėjo sąskaitą pagal pasirinktą mokėjimų grafiką.

  • Įmoka - mokėjimas paslaugų teikėjui pagal universalią mokėjimo formą (šabloną).

Mokėjimo nurodymo vykdymo sąlygos nustatomos Banko mokėjimų paslaugų taisyklėseBanko paslaugų ir operacijų kainyne ir Mokėjimo nurodymo formoje pateiktoje informacijoje.

Turite klausimų?

Užpildykite klausimo formą

Laukas yra privalomas

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.