Kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą

Įgyvendinkite savo svajones dabar: skolinkitės daugiau, grąžinkite – lanksčiau!

Privalumai

 • Suma – iki 70 proc. turto vertės

 • Grąžinimo terminas – iki 30 metų

 • Kreditui gauti nebūtina turėti sąskaitą Medicinos banke

 • Patrauklios palūkanos

Pagrindinės sąlygos


Kaip gauti?

 • Pateikite paraišką

  Pateikite paraišką Medicinos banko padalinyje. Atvykdami į banką su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę ir planuojamo įkeisti turto duomenis (turto adresą, registro Nr., unikalų Nr.)

  1

 • Gaukite banko sprendimą

  Jūsų galimybes įvertinsime per kelias minutes ir pateiksime preliminarų sprendimą dėl finansavimo. Jei prašoma kredito suma iki 50 000 Eur ir įkeičiamas turtas yra butas, atitinkantis banko reikalavimus, turto vertinimo neprašome ir galutinį sprendimą pateiksime iškart.

  2

 • Pasirašykite kredito sutartį ir gaukite lėšas

  Pasirašykite kredito sutartį Banko padalinyje. Įkeiskite turtą. Banko darbuotojas suderins Jums tinkamiausią laiką pas notarą turto įkeitimo sandoriui sudaryti. Kredito lėšas išmokėsime į kredito sutartyje nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą iš karto, Bankui gavus informaciją apie įkeitimo sandorio įregistravimą.

  3

Turite klausimų?

Įkainiai

Paslauga

Mokestis

Kredito sutarties parengimo mokestis

Nuo 0,5% nuo sumos (min. 150 Eur)

Įsipareigojimo mokestis nuo nepanaudotos kredito sumos

Nėra

Mokestis už prieš laiką grąžintą kreditą ar jo dalį

Netaikomas

Paslauga

Kredito sutarties parengimo mokestis

Mokestis

Nuo 0,5% nuo sumos (min. 150 Eur)

Paslauga

Įsipareigojimo mokestis nuo nepanaudotos kredito sumos

Mokestis

Nėra

Paslauga

Mokestis už prieš laiką grąžintą kreditą ar jo dalį

Mokestis

Netaikomas

Tipinis pavyzdys

Pavyzdžiui, bendra kredito suma, kuria Klientas gali naudotis, yra 42 000 EUR, kredito sutarties terminas - 15 metų. Pirma įmoka mokama lygiai po 1 mėnesio nuo kredito sutarties sudarymo datos, kreditas grąžinimas anuiteto metodu, nustatoma kintama palūkanų norma, kuri kredito sutarties pasirašymo metu yra 4,63 proc., kredito sutarties parengimo mokestis - 210 EUR, turto įkeitimo įregistravimo Hipotekos registre išlaidos - 31,28 EUR, kredito lėšų pervedimo pagal kredito paskirtį mokestis - 1,50 EUR. Tokiu atveju bendra kredito kaina - 16 578,98 EUR, bendra Kliento mokama suma - 58 578,98 EUR, bendros kredito kainos metinė norma - 4,81 proc., įmokų skaičius - 180, mėnesio įmokos dydis - 324,09 EUR.
Bendra kredito kaina ir bendros kredito kainos metinė norma apskaičiuota darant prielaidas, kad visa kredito suma bus išmokėta kredito sutarties pasirašymo dieną vienu mokėjimu, Klientas vykdys įsipareigojimus kredito sutartyje nustatytais terminais, palūkanų norma visą kredito laikotarpį nesikeis. Nevykdydami ar netinkamai vykdydami kredito sutarties sąlygas, rizikuojate prarasti nuosavybės teisę į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Kitos galimos su kredito sutarties sudarymu susijusios Kliento išlaidos, neįtrauktos į bendrą kredito kainą

Tam tikrų išlaidų, susijusių su kreditu, objektyviai nėra galimybės nustatyti, taip pat už tam tikras paslaugas yra apmokama pagal trečiųjų asmenų nustatytus įkainius, kurie gali kisti, priklauso nuo individualių turto savybių ir tipiniame pavyzdyje šios išlaidos nėra įtrauktos į bendrą kredito kainą, t. y.: įkeičiamo turto draudimo ir vertinimo išlaidos, atlyginimas notarui už jo paslaugas, hipotekos išregistravimo Hipotekos registre išlaidos, netesybos už kredito sutartyje nustatytų įsipareigojimų nevykdymą.

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku