Dar patogesnis atsiskaitymas už prekes ir paslaugas su elektroninių mokėjimo kortelių skaitytuvu verslui

2016-10-17

Medicinos bankas pristato naujovę savo klientams – galimybę priimti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis. Jei pageidautumėte naudotis šia banko paslauga, Jums būtų įrengtas elektroninis mokėjimo kortelių skaitytuvas, su kuriuo galėsite priimti klientų atsiskaitymus už prekes ar suteiktas paslaugas daug paprasčiau ir greičiau.

Elektroninis mokėjimo kortelių skaitytuvas – tai išmanusis įrenginys, pasižymintis abipuse nauda. Pardavėjui ši paslauga garantuoja saugumą, lengvina grynųjų pinigų administravimą ir didina bendrą veiklos efektyvumą, o klientui suteikia patogų atsiskaitymo būdą.

„Apmokėjimas žymi apsipirkimo pabaigą, tačiau būtent šis procesas gali lemti tolimesnę pardavėjo ir kliento santykių ateitį. Jei verslas – lankstus, prisitaikantis prie vartotojo poreikių, natūralu, kad klientas visada tai pajus ir įvertins. Elektroninių mokėjimo kortelių skaitytuvų privalumus ir apčiuopiamą naudą pajus kiekvienas. Ši paslauga – mobilus ir šiuolaikiškas būdas, padėsiantis kiekvienam efektyvinti veiklą ir sėkmingai augti“, – sako Vladislav Jančis, Medicinos banko administracijos vadovo pavaduotojas komercijai.

Medicinos bankas elektroninių kortelių skaitytuvų paslaugą siūlo bendradarbiaujant su banku AB „Swedbank“.

Dėl mokėjimų aptarnavimo Medicinos banke švenčių laikotarpiu

2021-06-23

Daugiau

Medicinos banko padalinių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2021-06-21

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.