Mokėjimai eurais į kitus Lietuvos bankus ir ES ar EEE šalis Didįjį penktadienį (balandžio 14 d.) nebus vykdomi

2017-04-11

Nuo 2016-ųjų metų Lietuvai prisijungus prie bendros mokėjimų eurais erdvės (SEPA), pasikeitė bankų tarpuskaitos sistemos.

Po prisijungimo prie SEPA dalis mūsų šalyje veikiančių bankų tarpbankinius mokėjimus vykdo per Europos bankų asociacijos valdomą tarpuskaitos sistemą (EBA STEP2). Būtent Didysis penktadienis daugelyje Europos šalių yra nedarbo diena, dėl to Europos bankų asociacijos sistema neveiks.

  • Atkreipiame klientų dėmesį, kad š. m. balandžio 14-ąją nevyks tarpbankiniai pinigų pervedimai.

  • Norint pinigus pervesti iš vieno banko į kito banko sąskaitą ir norint, kad jie būtų įskaityti tą pačią darbo dieną, mokėjimą reikės atlikti ne vėliau nei balandžio 13 d. 16 val. Kitu atveju, pinigai bus įskaityti tik artimiausią darbo dieną – po Velykų, balandžio 18 d. (antradienį). Tai galioja ir nustatytiems periodiniams mokėjimams.

  • Svarbu dar kartą pabrėžti, kad šis pokytis galioja tik tuo atveju, jei pinigų pervedimai vyksta tarp skirtingų bankų sąskaitų.

  • Tuo tarpu, jeigu pinigų gavėjo ir siuntėjo sąskaitos yra Medicinos banke, mokėjimo nurodymas pateiktas banko padalinyje ar internetu bus atliktas tą pačią dieną (taip pat ir Didįjį penktadienį, balandžio 14 d.).

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir maloniai prašome reikalingas pinigų pervedimo operacijas atlikti iš anksto.

Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.