Smulkusis ir vidutinis verslas gali kreiptis dėl portfelinių garantijų paskoloms

2017-07-20

UAB Medicinos bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė sutartį dėl portfelinių garantijų paskoloms suteikimo. Nuo šiol smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai jau gali kreiptis į Medicinos banką dėl paskolų su portfelinėmis garantijomis. Jos bus teikiamos pagal finansinę priemonę „Portfelinės garantijos paskoloms, finansuojamoms iš Europos regioninės plėtros fondo“.

Ši priemonė skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuri leis palankesnėmis sąlygomis gauti finansavimą paskolos forma, ypač kai įmonėms trūksta užstato ar kitų paskolą užtikrinančių priemonių bei padės mažinti kreditavimo riziką, bus palengvinamas paskolų gavimo procesas verslui kurti, vykdyti ir plėtoti.

Paskolų, suteiktų su portfeline garantija, garantavimui Ūkio ministerija skyrė 13,48  mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Informacija dėl V. Rasučio akcijų pardavimo

2020-05-27

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį ketvirtį užbaigė pelningai

2020-05-22

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.