Medicinos bankas pirmasis Lietuvoje pasiūlė terminuotuosius indėlius Vokietijos ir Austrijos piliečiams

2017-08-22

Medicinos bankas pradeda siūlyti Vokietijos ir Austrijos piliečiams terminuotuosius indėlius. Teikti tokią paslaugą užsienio šalių gyventojams Medicinos bankas ėmė pirmasis Lietuvoje, tapęs tarptautinės intensyviai  augančios virtualios terminuotųjų indėlių platformos „Raisin“ partneriu.

„Bendradarbiavimas su Vokietijos „fintech“ įmone „Raisin“ – svarbus žingsnis ne tik mūsų bankui, bet ir visai Lietuvos bankininkystei, nes pirmą kartą lietuviški terminuotieji indėliai išbandomi tarptautinėje rinkoje. Priimdami tarptautinius indėlius turime tikslą įgyvendinti savo misiją – būti patikimu partneriu, ypač prireikus greitų bei lanksčių finansinių sprendimų“, – sako Dalia Klišauskienė, Medicinos banko administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė.

Naudodamiesi platforma „Raisin“, užsieniečiai galės pasirinkti Medicinos banko siūlomas patrauklias terminuotųjų indėlių metines palūkanų normas bei laikymo sąlygas ir padėti indėlį Lietuvoje, naudodamiesi interneto svetainėmis WeltSparen.de arba WeltSparen.at, neiškėlę kojos iš namų.

„Raisin“ per 3 veiklos metus, naudodamasi savo sukurta, analogų Europoje neturinčia, internetine indėlių surinkimo platforma, sėkmingai tarpininkavo ir pritraukė virš 3,5 mlrd. eurų terminuotųjų indėlių į 34 Europos bankus partnerius. 

Pasak D. Klišauskienės, be palankios palūkanų normos, Medicinos banko indėliai bus patrauklūs vokiečiams ir austrams dėl jų saugumo.

Anot vadovės, bankininkystė Lietuvoje yra patikima ir stabili, o banke laikomi indėliai yra apdrausti Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatyta tvarka, kuri užtikrina indėlių kompensavimą iki 100 000 eurų.

Internetinė terminuotųjų indėlių platforma „Raisin“ įsteigta Vokietijoje 2013 m. ir šiuo metu bendradarbiauja su 34 bankais, veikiančiais 17 Europos šalių, kuriose turi daugiau nei 75 000 registruotų klientų.

Informacija dėl banko akcijų pardavimo

2020-05-27

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį ketvirtį užbaigė pelningai

2020-05-22

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.