Keičiami paslaugų įkainiai verslo klientams

2018-02-28

Gerbiami Klientai,

 

Nuo 2018 m. kovo mėn. 1 d. keičiamas įkainis už dokumentų patikrą:

Verslo klientams, kai juridinis asmuo nėra registruotas Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registre ar bent vienas iš steigėjų (akcininkų) yra užsienio valstybės pilietis, už dokumentų patikrą prieš bankui priimant sprendimą pradėti dalykinius santykius bus taikomas 300 eurų mokestis.

Nuo 2018 m. kovo 30 d. nustatomas naujas mokestis, susijęs su sąskaitos administravimu:

Verslo klientams nerezidentams ir finansų įstaigomis (įskaitant, bet neapsiribojant: bankams, kredito unijoms ir kitoms kredito įstaigoms, mokėjimo įstaigoms, elektroninių pinigų įstaigoms, draudimo bendrovėms ir draudimo brokeriams, finansų maklerių įmonėms, investicinėms bendrovėms, kolektyvinio investavimo subjektams, pensijų fondams) bus taikomas 0,5 proc. mokestis už lėšų likučius sąskaitose, kurie viršija 1 000 000 EUR.
Medicinos banko padalinių darbo laikas spalio 31 d. ir lapkričio 1 d.

2019-10-24

Daugiau

Klaipėdos filialas persikelia į naujas patalpas

2019-10-09

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku