Medicinos bankas išmoka draudimo išmokas AB banko „Snoras“ indėlininkams

2013-01-08

2011 m. gruodžio 14 d., Medicinos bankas pradėjo mokėti valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ draudimo išmokas AB banko „Snoras“ Tauragės klientams.

Įmonėms, kurios turi banko sąskaitą Medicinos banke, be atskiro nurodymo draudimo išmokos bus įskaitytos į šią sąskaitą.

Jei įmonė nėra Medicinos banko klientas – kviečiami juo tapti. Atvykus į banką įmonės atstovas turi pateikti visus dokumentus, reikalingus banko sąskaitos atidarymui ir su savimi turėti antspaudą.

Įmonės, kurios neatsidarė banko sąskaitos, turi užpildyti prašymą draudimo išmokos pervedimui į banko sąskaitą kitame Lietuvos banke arba išmokėjimui grynaisiais pinigais.

Pildant prašymą, prašome turėti:

  • galiojantį asmens tapatybės dokumentą;

  • išplėstinį išrašą iš Juridinių asmenų registro, išduotą ar patvirtintą ne anksčiau kaip prieš 3 mėnesius iki prašymo pateikimo dienos, arba VĮ Registrų centro juridiniam asmeniui išduotą prieigos raktą prieigai prie elektroninio išrašo;

  • notaro patvirtintą juridinio asmens vadovo įgaliojimą, jei kreipiasi ne įmonės vadovas;

  • įmonės antspaudą.

 

Klientai laukiami artimiausiame Medicinos banko filiale, klientų aptarnavimo skyriuje arba poskyryje.

Draudimo išmokos įmonėms išmokamos visa suma nemokamai. Po lėšų išmokėjimo, pirma operacija bus atlikta nemokamai, o visoms kitoms pritaikytos išskirtinės sąlygos pagal specialiai naujiems klientams parengtą pasiūlymą.

Pagal Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą indėlininko teisė gauti draudimo išmoką galioja 5 metus nuo draudžiamojo įvykio dienos.
Pagal Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą AB banko „Snoras“ indėlininkams draudimo išmokos bus išmokamos iš Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo fonde sukauptų lėšų: juridiniams asmenims, kaip ir privatiems klientams, bus kompensuojama 100 proc. indėlio iki 100 tūkst. eurų, t.y. iki 345 280 litų.

Dėl draudimo išmokos dydžio, reikia kreiptis į valstybės įmonę „Indėlių ir investicijų draudimas“ tel. 8 5 213 5657, 8 5 213 3908.

COVID-19 efektas: 59 proc. smulkių ir vidutinių įmonių finansinius klausimus linkę spręsti internetu

2020-11-25

Daugiau

Medicinos bankas investuoja į didžiausio šalyje daržovių augintojo plėtrą

2020-11-04

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.