Medicinos banko veikla stabili ir pelninga

2013-02-12

Pokyčiai šalies finansų rinkoje, susiję su Lietuvos banko sprendimu laikinai apriboti Ūkio banko veiklą, neturi įtakos stabiliai Medicinos  banko veiklai.

„Medicinos bankas neturi jokių finansinių sąsajų su Ūkio banku, todėl mūsų banko klientai – ir fiziniai, ir juridiniai asmenys – gali būti visiškai saugūs ir ramūs“, – sako Gintaras Treinys, Medicinos banko valdybos pirmininkas, administracijos vadovas. – Esame pasiryžę toliau stiprinti savo pozicijas bankinėje rinkoje, pateisindami savo klientų ir akcininkų lūkesčius.“

Medicinos bankas vykdo visus Lietuvos banko nustatytus veiklos riziką ribojančius normatyvus. Pagal 2012 12 31 duomenis Medicinos banko likvidumas – 48,7 proc., (LB nustatytas normatyvas – ne mažiau kaip 30 proc.), kapitalo pakankamumas – 13,4 proc.  (LB nustatytas normatyvas – ne mažiau kaip 10 proc.).

Medicinos bankas neaudituotais duomenimis 2012 metais uždirbo 4,1 mln. litų grynojo pelno.

Medicinos bankas, atsižvelgdamas į tai, kad kai kurie banko klientai, apribojus Ūkio banko veiklą, gali turėti tam tikrų nepatogumų atliekant kasdienes bankines operacijas, siūlo banko klientams tiesiogiai kreiptis į lėšų gavėjus paprašant nurodyti jų sąskaitą Medicinos banke ar kitame banke, į kurią galėtų pervesti pinigines lėšas.  

Laikinai keičiasi Ukmergės klientų aptarnavimo poskyrio darbo laikas

2020-01-13

Daugiau

Medicinos bankas atsisako stacionaraus elektroninio parašo

2020-01-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku