Atnaujinkite kliento duomenis interneto banke

2018-11-08

UAB Medicinos bankas, siekdamas įgyvendinti Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytą principą „Pažink savo klientą“ (angl. „Know your client“), įdiegė naujausius techninius sprendimus, kurie leidžia užtikrinti efektyvų Kliento anketų pateikimą ir atnaujinimą.

Įgyvendinant šį principą, Bankas privalo surinkti aktualius duomenis apie visus be išimties savo klientus. Už pateiktų duomenų teisingumą atsako banko klientas, todėl prašome Jūsų peržiūrėti Kliento anketoje pateiktus duomenis.

Nuo 2018 m. lapkričio 12 d. savo duomenis galite pateikti arba atnaujinti ne tik banko padalinyje, bet ir internetu. Patogiausiai atnaujinti duomenis galite interneto banke. Jei nesinaudojate interneto banku, anketą galite užpildyti atvykę į artimiausią Banko padalinį. Čia anketą teisingai užpildyti padės klientų vadybininkai.Visa informacija, kurią klientai pateikia anketoje, yra
konfidenciali ir kruopščiai saugoma, kaip numatyta teisės aktuose.

Nepateikus duomenų per nustatytą laiką ir gavus
pranešimą Interneto banke, kad sąskaita užblokuota užpildykite Kliento anketą
ir prieiga prie sąskaitos bus atkurta iš karto po anketos išsaugojimo.COVID-19 efektas: 59 proc. smulkių ir vidutinių įmonių finansinius klausimus linkę spręsti internetu

2020-11-25

Daugiau

Medicinos bankas investuoja į didžiausio šalyje daržovių augintojo plėtrą

2020-11-04

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.