Medicinos bankui – padėka iš Ūkio ministerijos ir INVEGA

2013-02-14

2013 m. vasario 13 d. Medicinos bankas gavo padėkos raštą iš Ūkio ministerijos ir INVEGA už indėlį 2006-2012 m. įgyvendinant pirmąją finansų inžinerijos priemonę „Labai mažų paskolų teikimas“ ir prisidėjus prie smulkiojo ir vidutinio verslo sėkmingos plėtros Lietuvoje.

Beveik 900 smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių pasinaudojo labai mažų paskolų (mikrokreditų) priemone. Vyriausybės skirti 28,8 mln. Lt per mikrokreditų teikimo laikotarpį buvo panaudoti daugiau nei du kartus – suteikta paskolų už daugiau kaip 62 mln. Lt. Mikrokreditai buvo teikiami 2006–2012 metais.

Medicinos bankui, atlikus finansinių tarpininkų atrankos konkursą, skirti 8,3 mln. Lt verslo finansavimui buvo panaudoti 247 %, t.y. suteikta mikrokreditų už 20,5 mln. Lt.

Plačiau apie tai skaitykite čia

Ūkio ministrė Birutė Vėsaitė įteikia padėkos raštą Medicinos banko administracijos vadovui Gintarui Treiniui.

Laikinai keičiasi Ukmergės klientų aptarnavimo poskyrio darbo laikas

2020-01-13

Daugiau

Medicinos bankas atsisako stacionaraus elektroninio parašo

2020-01-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku