Būkime dar mobilesni! Medicinos banko mobiliosios bankininkystės programėlė

2013-03-08

Medicinos bankas pristato mobiliosios bankininkystės programėlę, skirtą išmaniesiems „Apple“ ir „Android“ įrenginiams, kurią galite atsisiųsti nemokamai.

Klientai atlieka vis daugiau operacijų naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, todėl bankas sukūrė specialiai jų poreikiams pritaikytą mobiliosios bankininkystės programėlę. Įdiegta programėlė leis tiek verslo, tiek privatiems banko klientams saugiai, greitai ir patogiai tvarkyti kasdieninius finansinius reikalus visur, kur pasiekiamas interneto ryšys. Programėlė veiks ir planšetiniuose kompiuteriuose bei muzikiniuose grotuvuose „iPod Touch“.

Keliais pirštų galų prisilietimais banko klientai, sudarę Sąskaitos tvarkymo internetu sutartį, galės atlikti šias funkcijas:

-     Sužinoti sąskaitų likučius ir operacijų sumas, įskaitytas į / nurašytas iš sąskaitų.

-     Peržiūrėti grafinę sąskaitos informaciją.        

-    Sumokėti už įsigytas prekes / suteiktas paslaugas arba atlikti pervedimą partneriui, darbuotojui ar kitiems asmenims vietiniu pervedimu banko viduje ir į kitus LR bankus.

-    Atlikti valiutos keitimą.       

-    Peržiūrėti, pasirašyti, atšaukti, šalinti per internetinę bankinę sistemą (IBS) ar mobiliąją bankinę sistemą (MBS) suvestą operaciją.

-    Naudotis savo sukurtais gavėjų sąrašais ir/ar šablonais.        

-    Vienos sesijos metu valdyti savo ir kitų atstovaujamų klientų paskyras.

Išmaniesiems įrenginiams skirta programėlė pravers visiems, ne tik Medicinos banko klientams. Ji leis vienoje vietoje matyti banko indėlių palūkanų normas bei apskaičiuoti gautinas palūkanas, padėjus tam tikros rūšies indėlius Medicinos banke. Taip pat susisiekti su visų banko padalinių darbuotojais telefonu, peržiūrėti padalinių darbo laiką, sužinoti dienos valiutų kursus, surasti artimiausią banko padalinį interaktyviame žemėlapyje. Būtent pinigų keitimo vietų žemėlapio labiausiai pasigesta mūsų šalyje besisvečiuojantys užsieniečiai. Tad turistai, įsidiegę programėlę, galės pakeisti kalbą į anglų ar rusų kalbas ir surasti Medicinos banko padalinį keičiantį pinigus bet kuriuo paros metu (Medicinos banko Mindaugo klientų aptarnavimo poskyris Vilniuje dirba 24/7 režimu).

  vietinis_mokejimas                         skaiciuokle 

Verslo klientai turės galimybę peržiūrėti, pasirašyti, atšaukti ar šalinti per internetinę bankinę sistemą ar mobiliosios bankininkystės programėlę jų pačių ar jų įmonės darbuotojų atliktas operacijas. Įvertinę tai, kad klientai dažniausiai mokėjimus atlieka pagal savo sukurtus šablonus ar naudodamiesi gavėjų paieška, tai jų patogumui programėlėje įdiegtos šios mokėjimo galimybės. Taip pat vienos sesijos metu klientai galės valdyti savo ir kitų atstovaujamų klientų paskyras.

isplestoji_realybe

„Kita unikali funkcija, kurią vieni pirmųjų siūlome Lietuvoje, tai galimybė pasinaudoti išplėstąja realybe, ieškant banko padalinių. Įgalinus šią funkciją, pakanka telefoną iškelti prieš save ir keliauti link ekrane matomo artimiausio banko padalinio“, – sako Vaida Stamburaitė, Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė. „Tobulėjant technologijoms bei spartėjant gyvenimo tempui nebėra būtinybės apsilankyti banko padalinyje, tad mobiliosios bankininkystės programėlės dėka sutaupytą valandą ar pusvalandį galima skirti sau ar artimam žmogui“, – pastebi Vaida Stamburaitė.

„Artimiausiu metu mūsų klientai, naudodamiesi MBS, galės apmokėti ir sąskaitas už komunalines bei kitas paslaugas. Naujovė, to Lietuvoje iki šiol nebuvo, – galimybė nufotografuoti gautas sąskaitas ir iš karto atlikti mokėjimus telefonu“, – papildo Vaida Stamburaitė.

MBS programėlę pagal Medicinos banko reikalavimus sukūrė Lietuvos IT įmonė ETRONIKA. „Mums smagu, kad Medicinos bankas seka pasaulines tendencijas ir savo klientams nori siūlyti tik tai, kas modernu ir patogu“, – teigia ETRONIKOS direktorius Kęstutis Gardžiulis. „Šiandienai nebereikia būti IT specialistu, kad bankininkystės paslaugomis galima būtų  naudotis ne banko padalinyje. Išmanieji telefonai tai tik dar supaprastina, o mūsų sukurtos programėlės funkcionalumą akimirksniu perpras ir senas, ir jaunas“ – priduria K. Gardžiulis.

Apie UAB Medicinos banką – Lietuvos komercinis bankas, teikiantis finansines paslaugas verslo ir privatiems klientams nuo 1992 m., vienas iš pirmųjų bankų Lietuvoje, klientams pradėjęs teikti internetinės bankininkystės paslaugą. Pagrindinė banko buveinė nuo 1995 metų yra Vilniuje. Visą banko tinklą sudaro 6 filialai, 64 klientų aptarnavimo skyriai ir poskyriai bei 30 valiutos keityklų. Pagrindiniai banko klientai: smulkios, mažos ir vidutinės įmonės, taip pat privatūs asmenys.

Būk dar mobilesnis!

Medicinos bankas per devynis mėnesius išlaikė spartų augimo tempą

2019-12-06

Daugiau

Individualių seifų nuoma Klaipėdos filiale

2019-11-29

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku