Kodų kortelės nuo rugsėjo 10 d. nebegalios

2019-09-05

Primename, kad 2019 m. rugsėjį įsigaliojus ES reglamentui dėl saugių mokėjimų internetu ir siekiant padidinti klientų identifikavimo bei mokėjimų internetu saugumą, nuo rugsėjo 10 d. Medicinos bankas atsisako kodų kortelių kaip klientų atpažinimo priemonės. Banko klientai, prisijungdami prie Interneto banko, galės naudoti kitas saugias prisijungimo priemones: Smart-ID arba mobilųjį parašą.

Smart-ID – tai paprasta ir saugi elektroninė tapatybės nustatymo priemonė, leidžianti banko elektroniniuose kanaluose:
  • Prisijungti prie interneto banko ir mobiliosios banko programėlės;

  • Mokėti mokesčius ir atlikti kitas kasdienes operacijas;

  • Pasirašyti dokumentus interneto banke.

Smart-ID programėlę galima nemokamai atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną ar planšetę iš Google play (Android) ir App Store (iOS) parduotuvių.
Daugiau informacijos rasite https://www.medbank.lt/lt/privatiems/kasdienes-paslaugos/e-bankininkyste/prisijungimo-priemones/smart-id

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis telefonu 19 300 ( +370 5 264 4800, jei skambinate iš užsienio) arba atvykti į artimiausią Medicinos banko padalinį.)

Klaipėdos filialas persikelia į naujas patalpas

2019-10-09

Daugiau

Spalio 15 – 16 d. Klaipėdos BIG klientų aptarnavimo poskyris nedirbs.

2019-10-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku