Medicinos bankas – tarp finansų sektoriaus lyderių

2019-11-18

Medicinos bankas „Verslo žinių“ projekte „Lietuvos sektorių lyderiai“ tarp finansų sektoriaus įmonių užėmė garbingą ketvirtą vietą. Reitingo sudarytojai tvirtina, kad sėkmei ir lyderystei nebūtina didžiausia rinkos dalis ar portfelis. Medicinos banko rezultatai tai tik patvirtina.„Pagal specialią metodiką sureitingavus šalies finansų sektoriuje veikiančias įmones –  bankus, draudimo įmones, kredito unijas – atsidūrėme sąrašo viršuje, tarp lyderių. Žinoma, galima tai vadinti sėkme, bet mes įsitikinę, kad tai atsakingo, kruopštaus ir kryptingo darbo, užtarnaujančio klientų pasitikėjimą rezultatas. Veikiame itin dinamiškame ir jautriame sektoriuje, kuriame netrūksta pokyčių, prie kurių reikia prisitaikyti. Klientų pasitikėjimas ir darbuotojų profesionalumas yra tas pamatas, kuris mums leidžia tvirtai stovėti pasirinktame kelyje”, – sako Medicinos banko administracijos vadovė Dalia Klišauskienė.

Iš viso buvo reitinguojamos 32 bendrovės, o sudarant reitingą, buvo lyginami 2017–2018 m. duomenys. Lyderių dešimtuką po lygiai dalijasi bankai ir draudimo bendrovės.

„Tobulėjimas, naujų sprendimų paieška ir nuolatinis atsigręžimas į klientus – tai mūsų verslo filosofija. Mes suprantame, kad nepakeisime pasaulio, bet galime keisti svarbius mažus dalykus – visų pirma santykį su klientais ir darbuotojais. Individualus požiūris, konkretūs sprendimai ir siekis būti arčiau kiekvieno kliento leidžia džiaugtis ir didžiuotis šiuo pasiekimu, tai mums didžiulis įvertinimas ir paskata toliau nuosekliai judėti pasirinkta kryptimi“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė.Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.