Pranešimas dėl taikomų tarptautinių sankcijų

2014-08-14

Informuojame, kad vadovaujantis Europos Sąjungos teisės aktais, yra taikomos ribojamosios priemonės atsižvelgiant į Rusijos veiksmus, kuriais destabilizuojama padėtis Ukrainoje. Bankas, vykdydamas teisės aktų reikalavimus, siekia nustatyti, ar klientui teikiamoms finansinėms paslaugoms taikomi nustatyti ribojimai, todėl privalo imtis papildomų kontrolės priemonių bei iš klientų reikalauti pateikti dokumentus ar paaiškinimus dėl atliekamų piniginių operacijų.

 

Atkreipiame klientų dėmesį, kad LR Užsienio reikalų ministerija teikia informaciją fiziniams ir juridiniams asmenims tarptautinių sankcijų įgyvendinimo klausimais. Europos Sąjungos teisės aktus galite rasti čia.

Medicinos bankas per devynis mėnesius išlaikė spartų augimo tempą

2019-12-06

Daugiau

Individualių seifų nuoma Klaipėdos filiale

2019-11-29

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku