Kiek kainuoja paslauga?

Priimant atsiskaitymus kortelėmis taikomi su paslauga susiję mokesčiai:
  • Komisinis mokestis už atsiskaitymo operaciją kortele. Komisinį mokestį sudaro  procentinis dydis nuo atsiskaitymo sumos (nustatomas priklausomai nuo atsiskaitymų kortelėmis apyvartos) ir nustatyto dydžio suma

  • Kortelių skaitytuvo nuomos bei techninės priežiūros mėnesio mokestis. Kortelių skaitytuvus galite išsinuomoti iš Medicinos banko partnerio „EPS LT“, UAB „ASHBURN International“ arba iš kito kortelių skaitytuvų teikėjo

Išsamesnės informacijos apie šią paslaugą, jos teikimo sąlygas ir įkainius teiraukitės paskambinę telefonu 8 800 60 700 arba atvykę į Jums artimiausią Medicinos banko padalinį. Po prašymo gavimo su Jumis susisieks atsakingas banko darbuotojas ir suteiks išsamią informaciją dėl kortelių skaitytuvo įrengimo sąlygų.

Turite klausimų?

Užpildykite klausimo formą

Laukas yra privalomas

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku