Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia veikla užsiima banko turto valdymo įmonės?

Dukterinių įmonių tikslas – turtų įsigijimas, kurie buvo naudojami užstatams, banko paskoloms gauti, jų efektyvus valdymas ir plėtra.
Dukterinės įmonės nuolatos bendradarbiauja su architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, statybos bendrovėmis ir teisininkais. Profesionaliai valdydami turtą siekiame ne tik išlaikyti nekilnojamojo turto vertę, bet ir ją padidinti.

Įgyvendinus iškeltus tikslus, banko dukterinė įmonė SIA „NIDA CAPITAL“ 2019 m. rugsėjo mėnesį buvo sėkmingai likviduota.

Realizavus didžiąją dalį dukterinių įmonių įsigyto bankui įkeisto turto, 2019 m. lapkričio mėnesį buvo užbaigta Medicinos banko turto valdymo įmonių reorganizavimo procedūra prijungiant reorganizuojamas bendroves UAB „MB turtas“, UAB „MB valda“ ir UAB „MB investicija“ prie UAB „TG Invest-1“. Atitinkamai, UAB „TG Invest-1“ nuo 2019-11-19 dienos perėmė visą reorganizuojamų bendrovių turtą, teises ir pareigas.

Turite klausimų?

Užpildykite klausimo formą

Laukas yra privalomas

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.