Medicinos bankas jau gauna SEPA formato mokėjimus eurais iš SEPA erdvės šalių

2015-12-16

Gerbiamieji klientai,

Informuojame Jus, kad nuo 2015 m. gruodžio 15 d. Medicinos bankas jau gauna SEPA formato mokėjimus eurais iš SEPA erdvės šalių. Prašome atkreipti dėmesį į mokėjimo duomenų pateikimo sąskaitos išrašuose pokyčius.

SEPA – tai bendra mokėjimų eurais erdvė, kuriama Europos bankų ir kitų finansų bei valstybės institucijų iniciatyva. SEPA tikslas – patogus, paprastas ir nebrangus pinigų pervedimas iš vienos Europos valstybės į kitą. Siekiama, kad ateityje SEPA mokėjimo galimybėmis naudotųsi visi Europos bankai, o pervedimas nebebūtų skirstomas į vietinį ir tarptautinį. Šiuo metu SEPA apima 34 ES šalis nares, Europos Ekonominės erdvės (EEE) šalis – Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, taip pat Šveicariją ir Monako kunigaikštystę.

Primename, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. Medicinos bankas vykdys SEPA formato mokėjimo eurais nurodymus į visas SEPA erdvės šalis. SEPA mokėjimai bus atliekami greičiau. Tokie mokėjimai bus išsiunčiami tą pačią darbo dieną jei pateikti iki 16 val. Šiuo metu paprasti mokėjimo nurodymai eurais atliekami per vieną darbo dieną.

Tarptautinių mokėjimų kitomis valiutomis išsiuntimo laikas nesikeičia. Paprastas mokėjimas atliekamas per 2 darbo dienas, skubus – kitą darbo dieną, labai skubus – tą pačią darbo dieną, jei pateiktas iki 14 val.

Daugiau informacijos galite teirautis el. paštu info@medbank.lt ar nemokamu telefonu visą parą 8 800 60 700 (+370 5 264 4800 skambinant iš užsienio).

Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.