Kelmėje Medicinos bankas dalyvavo renginyje „Kava su žemdirbiu“

2016-02-11

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT) kartu su Medicinos banku ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondu šalies rajonuose organizuoja jau tradiciniu tapusį informacinių renginių ciklą „Kava su žemdirbiu“. Renginių metu aptariamos žemdirbiams aktualios temos – Europos Sąjungos paramos naujovės, ūkio finansų tvarkymas, galimybės gauti banko paskolą ir kt.

Vasario 10 d. LŽŪKT Kelmės rajono biure į renginį susirinko gausus būrys rajono ūkininkų. Biuro ekonomikos konsultantė Sandra Urbonienė žemdirbius supažindino su Lietuvos kaimo plėtros programos 2014–2020 m. naujovėmis, būsimu paraiškų rinkimo etapu ir jo taisyklėmis.

Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondo vyriausioji garantijų specialistė Jūratė Rudinskienė pristatė žemdirbiams skirtus specialius finansinius pasiūlymus.

Šaltinis: LŽŪKT

Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.