Kaupiamosios sąskaitos atidarymas internetu jau ir Medicinos banke

2017-05-25

Džiugi naujiena planuojantiems verslo pradžią – nuo šiol Medicinos banke atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti naujos įmonės įstatinį kapitalą galima internetu. Įmonę steigiančiam verslininkui – neišeinant iš savo namų, biuro ar esant užsienyje, pirmuosius steigimo žingsnius galima sutvarkyti elektroniniu būdu ir patvirtinti elektroniniu parašu.

„Paslaugų perkėlimas į interneto erdvę suteikia lankstumo ir greičio, neatsiejamo nuo šiuolaikinio verslo pasaulio. Elektroninė kaupiamoji sąskaita – iniciatyva smulkiojo verslo atstovams, kuri, kaip tikimės, ne tik sutaupys laiko, bet ir pavers kaupiamosios sąskaitos atidarymą ir įstatinio kapitalo formavimą spartesniu, sklandesniu ir saugesniu procesu“, – sako Vaida Stamburaitė, Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė.

Norintiems pradėti verslą ir įregistruoti naują juridinį asmenį, reikia prisijungti prie VĮ Registrų centro savitarnos svetainės, adresu www.registrucentras.lt/savitarna/, ir atlikti visus nurodytus žingsnius, kuriuos patvirtinus elektroniniu parašu, Medicinos banke leidžiama atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą. Naujo juridinio asmens registracija baigiama VĮ Registrų centro savitarnos sistemoje, iš Medicinos banko gavus patvirtinimą apie įstatinio kapitalo suformavimą.

Sėkmingai baigus įmonės steigimo procesą, siūlome pasinaudoti Medicinos banko išskirtinai verslą pradedančioms įmonėms skirtu pasiūlymu „STARTUOJU“. Planas palengvins bankinių paslaugų kaštų naštą, su kuria pirmaisiais veiklos metais susiduria nemažai pradedančiųjų verslininkų. Įveikti sėkmingam startui trukdančias kliūtis padės nemokamos ir specialios sąskaitos bei finansų tvarkymo sąlygos.

Laukiame Jūsų Medicinos banke! Tapkite Medicinos banko klientu ir pasinaudokite visais Jums siūlomais privalumais, sutaupant laiką ir kaštus, susijusius su finansų tvarkymu.

Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.